نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای
1400/07/19
حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2 چه مزیتی دارد ؟
1400/07/19

نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار بلند

حفاظ های شاخ گوزنی از میلگرد های مقاوم تولید شده که توسط یک فرد بالغ به سختی خم میشود از این رو هر چه تراکم حفاظ بالاتر باد ایمنی حفاظ ها به مراتب بالاتر است اگر حفاظی از تراکم پایین تر برخوردار باشد فاصله ی بین شاخک ها از هم بیشتر شده و فرد سارق میتواند به راحتی و بدون هیچ آسیب دیدگی از آنها عبور کند . از طرفی نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر جوشکاری و نصب حفاظ توسط افراد کار آزموده و خبره انجام گردد ایمنی حفاظ ها بالاتر میرود.

نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی

ساخت و تولید محافظ شاخ گوزنی

شاخ گوزنی از مرغوب ترین میل گرد های آهنی یباشد که برای انواع حفاظ های ساختمانی و دیوار ها نصب میشوند شاخ گوزنی ها مدل های مختلف و تنوع بسیاری دارند از جمله شاخ گوزنی بوته ای شاخ گوزنی نیزار شاخ گوزنی ابشاری و… که برای نصب بر روی ساختمان ها و دیوارها با ارتفاع و سازه های مختلف استفاده می شود یکی از مزایای استفاده از شاخ گوزنی برای جلوگیری از ورود حیوانات و دزد ها می باشد.

ساخت و تولید محافظ شاخ گوزنی

کدام مدل از حفاظ های شاخ گوزنی دارای امنیت بالاتری می باشند ؟

حفاظ های شاخ گوزنی به علت داشتن شاخ های تیز عبور از این نوع حفاظ ها را سخت میکند اما باید در هنگام انتخاب حفاظ اطلاعاتی داشته باشید و حفاظی را انتخاب کنید که دارای عرض و ارتفاع و تراکم مناسبی باشد تا سارقین نتوانند به راحتی از آن عبور کنند.

مشاهده مطلب
طرح حفاظ آكاردئونی پشت درب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا