مزیت خریدحفاظ شاخ گوزنی رنگ الکترواستاتیکی
1400/07/18
نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشکی دور دیوار محوطه
1400/07/18

نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ سفید کوره ای دور دیوار

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کوره ای 
رنگ آمیزی حفاظ‌ها به دو دلیل صورت می‌گیرد. یک برای زیبایی بیشتر که تاثیر فراوانی در دید ساختمان دارد و سپس به دلیل افزایش مقاومت و ایمنی و جلوگیری از زنگ زدگی میلگرد‌های بکار رفته به دلیل استفاده از رنگ پودری.برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی و نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ سفید کوره ای استفاده میشود چرا که اولا به دلیل روش رنگ آمیزی که با الکتریسیته می باشد رنگ به تمامی سطوح فلز نفوذ کرده و پس از قرار گرفتن در کوره پخته شده، رنگ مقاوم، صاف و شفاف حاصل می گردد.

نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ سفید کوره ای

نرده و حفاظ شاخ گوزنی دیوار بلند

نرده شاخ گوزنی حیاط یکی از ملزومات امنیتی و حفاظتی ساختمان‌ها محسوبشده و حفاظ و نرده دیوار به علت استفاده در انواع دیوارهای حیاط و افزایش امنیت و حفاظت ساختمان، مورد توجه اکثر مردم قرار گرفته و تنوع جنس، طرح و مدل نرده‌ دیوار بسیار زیاد است. شما می‌توانید بسته به شرایط آب و هوایی منطقه، حفاظ و نرده دیوار ساختمان را انتخاب نموه و نرده و حفاظ به علت ایجاد امنیت، برای ساختمان‌های متنوع با کاربری‌های متنوعی استفاده میگردند.

نرده و حفاظ شاخ گوزنی دیوار بلند

وزن حفاظ شاخ گوزنی

گارد شاخ گوزنی ، از تراکم های کمتری نیز برخوردار هستند. برای حفظ امنیت ساختمان باید تراکم حفاظ شاخ گوزنی به میزان بالاتر در نظر گرفته شود. در کارگاه های خارج از شهر و یا مناطقی که خلوت هستند و امکان سرقت زیاد است همیشه از حفاظ هایی با تراکم بالاتر استفاده می گردد چیزهایی که روی وزن حفاظ تاثیر دارد جنس، تراکم و اندازه بلندی حفاظ است.

مشاهده مطلب
ضرورت نصب حفاظ شاخ گوزنی در لواسان چه مزیتی دارد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا