نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ سفید کوره ای دور دیوار
1400/07/18
نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای
1400/07/18

نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشکی دور دیوار محوطه

 

نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشکی  و سایر به علت آنکه از شاخ های تیز و برنده و متععدی که دارد و همچین سطح صاف و همواری که ندارد و میتواند در شرایط جوی مختلف مقاومت لازم را داشته باشد برای نصب در محیط های بیرونی برای تامین امنیت ساختمان مناسب است متاسفانه در برخی کارگاه ها برای کاهش هزینه های رنگ آمیزی و از روش رنگ آمیزی با پیستوله و غرق کردن این فلزات در رنگ های روغنی استفاده می کنند که کاری چندان پسندیده نیست چون علاوه بر نپوشاندن کل سطوح با رنگ به طور یکنواخت، با کوچک ترین تغییرات فصلی نیز رنگ های اعمال شده از بین رفته و باعث زنگ زدگی و پوسیدگی فلزات و نهایت زشت دیده شدن نمای ساختمان می گردد.

نرده و حفاظ شاخ گوزنی دیوار بلند

 

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی 

حفاظ شاخ گوزنی بصورتی میباشد که سارق نمیتواند از مابین میلگرد های سوار بر روی شاسی عبور کند و به نوعی سارقان به سراغ ساختما هایی میروند که حفاظ ندارند . در تولید این نوع حفاظ از فولاد مقاوم و میلگردهای 10 استفاده شده و ارتفاع آن بسته به شرایط از 30 تا 140 است و امکان افزایش با توجه به محل و نظر کارشناس نصب میباشد . و قابل نصب بر روی فلز ، بتن و سنگ میباشد.

تراکم محافظ شاخ گوزنی

نرده های حفاظ شاخ گوزنی

میلگرد در نرده های حفاظ شاخ گوزنی که نهایتا قطر آنها به ۱۰ میلی متر می رسد ، به خودی خود در برابر فشار وارد شده توسط یک شخص بالغ مقاومت پایینی داشته و ضعیف هستند که اکثرا مشتریان حفاظ های شاخ گوزنی به آن توجه نشان نمی دهند و تفاوت های کمی و کیفی میان تولیدات متفرقه و کارخانه ای را نادیده می گیرند .
نصب حفاظ برای تأمین نمودن امنیت از پرکاربردترین موارد در جامعه ما است و می‌تواند کمک‌ مناسبی برای ایجاد آرامش در افراد باشد. امنیت جزو مهم‌ترین مواردی میباشد که انسان ها در زندگی به آن نیاز دارند و سعی دارند هزینه‌هایی را برای این زمینه قبول نمایند تا ایمنی و امنیت زندگی آنها تأمین گردد قیمت نرده دیوار با توجه به ارتفاع و تراکم متفاوت است .

مشاهده مطلب
امنیت حفاظ بالای دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا