نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای
1400/07/18
حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیک در محوطه حیاط
1400/07/18

مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم

نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم بیشتر از هر زمان دیگری مهم است در گذشته از روش هی سطح پایینی برای تامین امنین استفاده میشد که امنیت چندانی نداشت و در واقع به فرد سارق کمک میکرد تا وارد خانه شود و به نوعی یه دستگیره و کمک کنده بود برای همان طراحان و تولید کنندگان به فکر ساخت حفاظ هایی با تامین امنیت بالاتر افتاند که علاوه بر تامین امنیت ظاهری شیک و زیا را به ارمغان بیاورد.

نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی نیاز به جوشکاری دوطرفه و باکیفیت بالا داشته تا استحکام باید صورت گیرد جوشکاری یکی از قدیمی ترین و بهترین روش های اتصال دو قطعه نرده شاخ گوزنی به یکدیگر است که در آن دو قطعه فلزی یا غیرفلزی را به وسیله گرم کردن دو قطعه و یا ذوب کردن یکدیگر متصل میشوند . اگر دو شاخه را به همدیگر اتصال پیدا کنند از چهار طرف امکان ایجاد نقطه جوش وجود دارد و برای ایجاد استحکام کافی در حفاظ حداقل دو نقطه جوش در هر اتصال ضروری است.

ارتفاع فاظ بالای دیوار و جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی و انواع و اقسام آنها

حفاظ هی شاخ گوزنی در دو نوع قدیمی و جدید در بازار ایران موجود هستند اما شکل کلی آنها به شکل شاخ گوزنی میباشد انواع دیگر شامل حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای، حفاظ سر نیزه ای کلاسیک، حفاظ سر نیزه ای مدرن، حفاظ آبشاری و … است. شاخ های گوزنی دارای نام های مختلف دیگردی چون:حفاظ بوته خاری، نرده بوته ای، حصار بوته ای، حفاظ شاخ بزی، حصار شاخ گوزنی، حفاظ شاخ گاوی، نرده لوکس دیوار، نرده ساختمان، نرده زیبا، حفاظ شاخه ای، نرده ساختمان و … اشاره کرد.

مشاهده مطلب
انواع درب آکاردئونی ضد سرقت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا