قیمت محافظ شاخ گوزنی
19 دسامبر 2022
ایمنی محافظ سر نیزه ای بالای دیوار
25 دسامبر 2022

نصب گارد محافظ شاخ گوزنی

حسن انتخاب نرده محافظ بالای دیوار

نصب محافظ شاخ گوزنی بر روی بستر های بسیاری از جمله دیوارهای فلزی و یا کامپوزیت های متنوع قابلیت اتصال را داشته و این موضو موجب شده است از آنها بتوان در محیط های بسیار استفاده نمود. نرده شاخ گوزنی فلزی یکی از برترین و پرفروش ترین نوع حفاظ ها می باشدو طول عمر بسیاری و البته مقاومت بالایی دارند.

 

نصب محافظ شاخ گوزنی روی دیوار

برای سفارش با شماره ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳تماس برقرار نمایید.

قیمت نرده شاخ گوزنی

نرده های شاخ گوزنی در عرض، ضخامت، طول و روش های جوشکاری متفاوت است، همه این عوامل به طور مستقیم بر قیمت نرده گوزنی تاثیر می گذارد. هنگام خرید حصار شاخ گوزنی، از یک متخصص بخواهید که وزن دقیق و ویژگی های محصول را تخمین بزند. افزایش قیمت میلگرد باعث می شود برخی از متقاضیان بازدهی سبک تر تلاش کنند. اما این امر باعث می شود حصار شاخ گوزنی از امنیت کمتری برخوردار باشد و در این صورت خریدار ضرر می کند.

نصب محافظ شاخ گوزنی

هنگام نصب حفاظ شاخ گوزنی، این حفاظ بسیار بادوام و زیبا است. نرده شاخ گوزن را می توان در اندازه ها و ضخامت های مختلف ساخت. حفاظ گوزنی مزایای زیادی دارد که از جمله آنها می توان به ظاهر خوب، تطبیق پذیری، رنگ کوره الکترواستاتیک، استحکام بالا، ایمنی، نصب سریع، هزینه کم و امنیت بسیار بالا در نصب انواع سکوریت اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547