کاربرد محافظ روی درب تسمه ای چیست؟
1400/08/13
فروش درب آکاردئونی در تهران و کرج به چه صورت است ؟
1400/08/13

کاربرد قفل روی درب آکادئونی چیست؟

کاربرد قفل مخفی حفاظ درب آکاردئونی چیست؟
حفاظ آکاردئونی قفل مخفی حفاظ درب آکاردئونی نسبت به سایر درب ها استفاده های فراوانی دارد که از جمله آنها یشود به بالا بردن میزان ایمنی در ساختمان های چند واحده اشاره نمود .اگر شما از این نوع درها در ساختمان های مسکونی و یا تجاری هم استفاده بکنید هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد .همچنین این نوع درب ها در قفل های خارجی مانند محوطه های پارکینگ و … استفاده میشوند .

کاربرد قفل روی درب آکادئونی

نصب درب محافظ آکاردئونی

برای نصب درب آکاردئونی نیازی به تخریب و یا کنده کاری در اطراف درب اصلی ساختمان نمیباشد تراکم بالا و ارتفاع مناسب درب آکاردئونی امنیت بالایی را در برابر ورود سارقین ایجاد می کند. با نگاهی به ساختار درب آکاردئونی می توان متوجه آن شد که به لحاظ ظاهری گارد آکاردونی دارای شکل ظاهری زیبایی شناختی بسیاری است و می تواند بخشی از نمای دکوراتیوی ساختمان در نظر گرفته شود.

نصب محافظ روی درب با قفل مخفی

 

نصب انواع محافظ جهت تامین امنیت

شرکت ما در ساخت و نصب انواع حفاظ روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار و سر نیزه ای … میباشد و در کنار آنها به تولید انواع محافظ روی درب آپارتمان چون حفاظ آکاردئونی پیچی حفاظ آکاردئونی طرح سلطنتی حفاظ آکاردئونی سلطنتی حفاظ آکاردئونی طرح دوجداره و حفاظ آکاردئونی طرح ایتالیایی نیز اشاره نمود که هر کدام دارای قیمت متافوت میباشد و مزایای زیادی در تامین امنیت محل نصب دارند .

امنیت ساختمان با انواع مدل نرده دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
📲
1547 770 0912