منظور از درب حفاظ آهنی آپارتمانی چیست؟
1400/08/13
کاربرد قفل روی درب آکادئونی چیست؟
1400/08/13

کاربرد محافظ روی درب تسمه ای چیست؟

 

تسمه محافظ درب امنیت را در چه حدی تامین می کند؟

محافظ روی درب تسمه ای که به تسمه ای تولید می شوند معمولا دارای یک سری استانداردهایی میباشد که ایمنی را در این زمینهایجاد میکند . در این روش از نصب حفاظ تسمه ای نیاز به استفاده از چند قفل مخفی میباشد.زمانی که این درب ها با جوش تحت گاز به هم اتصال پیدا میکنند امنیت را تا حد بسیاری برآورده خواهند کرد و به همین دلیل هم گفته می شود که این نوع دربهای کاملا ضد سرقت میباشند .

 

نمونه تسمه درب محافظ آکاردئونی

محافظ روی درب تسمه ای

کاربرد محافظ آکاردئونی در سایر صنایع مختلف

درب محافظ آکاردئونی علاوه بر نصب در درب ورودی منزل میتواند در درب اصلی ساختمان، ورودی پارکینگ و درب واحدها و حتی پنجره و بالکن را با استفاده از نرده های متحرک فلزی آکاردئونی ، ایمن سازی کرد. محافظ آکاردئونی در کنار دیگر سیستم های حفاظتی چون دوربین دار بسته حفاظ دیوار امنیت داخل ساختمان را افزایش می دهند. نرده های متحرک در ورودی کارگاه های خارج از شهر، درب پارکینگ های عمومی، ورودی فروشگاه ها و …. استفاده می گردد و موقع حضور در ساختمان می توان درب آکاردئون را در یک طرف درب ورودی جمع نمود در این حالت نرده آهنی کشویی فضای زیادی را اشغال نمی کند.

خرید درب تسمه ای

انواع مختلف درب آکاردئونی

درب آکاردئونی دارای مدل های متنوعی بوده و از لحاظ امنیت درب آکاردئونی در طرح های 90 درصد امنیت ( طرح 3 گل 4 خم ) و 99 درصد امنیت ( طرح های پرچ مخفی ) تولید میشوند . اگر بدنبال انجام همیشگی امنیت منزل خود هستید طرح درب آکاردئون 3 گل پرچ مخفی 3 لایه یا درب آکاردئون تمام گل پرچ مخفی با 4 لایه تسمه که داری ضریب امنیت 99 درصد است و تنها راه باز کردن این درب ها با سنگ فرز میباشد .

مشاهده مطلب
جدیدترین حفاظ روی دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا