منظور از حفاظ آهنی دو جداره درب ضد سرقت آکاردئونی چیست؟
1400/08/13
منظور از درب حفاظ آهنی آپارتمانی چیست؟
1400/08/13

کاربرد محافظ کرکره ای درب منزل چیست ؟

انواع مختلفی از محافظ کرکره ای درب منزل در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. حفاظ آکاردئونی به طریقی برای حفاظت از درب های ساختمانی و همچنین ساختمانی مورد استفاده است. شما میتوانید به طور کلی محافظ های آکاردئونی از تسمه های فلزی تشکیل شده اند که به وسیله یک سری پیم های فلزی به همدیگر متصل خواهند شد و در یک قاب فلزی قرار می گیرند که آن ها را به صورت کرکره ای و کشویی حرکت می دهد.

محافظ کرکره ای درب منزل

درب آکاردئونی آپارتمان 

درب آکاردئونی با نام های دیگر حفاظ ریلی یا درب کشویی نیز یاد می شود که این نرده های کشویی معمولا به عنوان درب های حفاظتی شناخته می شوند و در درب ورودی درب ساختمان به ویژه در آپارتمان ها و ساختمان های تجاری و دفاتر، در ورودی در کارگاه و ورودی گاراژ و پارکینگ، ورودی راهرو ها و پله های برقی و … قابل استفاده میباشند.

درب آپارتمانی کرکره ای

مزایای درب محافظ آکاردئونی

این درب های حفاظتی از ورود سارقین به داخل ساختمان و حتی نزدیک شدن به درب اصلی جلوگیری می کند.درب کشویی کرکره ای معمولا از جنس فلز و بسیار محکم شده و در بسیاری از ساختمان ها و مراکز اداری تجاری که به صورت خاصی طراحی شده اند این قابلیت در راهرو ساختمان وجود دارد که نرده کشویی با فاصله نیم متر و یا حتی یک متر در جلوی درب اصلی قرار بگیرد و این حفاظ میتواند یک حفاظ بسیار محکم در برابر سارقین باشد.

مشاهده مطلب
نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشکی دور دیوار محوطه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا