منظور از حفاظ آهنی دو جداره درب ضد سرقت آکاردئونی چیست؟
نوامبر 4, 2021
منظور از درب حفاظ آهنی آپارتمانی چیست؟
نوامبر 4, 2021

کاربرد محافظ کرکره ای درب منزل چیست ؟

انواع مختلفی از محافظ کرکره ای درب منزل در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. حفاظ آکاردئونی به طریقی برای حفاظت از درب های ساختمانی و همچنین ساختمانی مورد استفاده است. شما میتوانید به طور کلی محافظ های آکاردئونی از تسمه های فلزی تشکیل شده اند که به وسیله یک سری پیم های فلزی به همدیگر متصل خواهند شد و در یک قاب فلزی قرار می گیرند که آن ها را به صورت کرکره ای و کشویی حرکت می دهد.

محافظ کرکره ای درب منزل

درب آکاردئونی آپارتمان 

درب آکاردئونی با نام های دیگر حفاظ ریلی یا درب کشویی نیز یاد می شود که این نرده های کشویی معمولا به عنوان درب های حفاظتی شناخته می شوند و در درب ورودی درب ساختمان به ویژه در آپارتمان ها و ساختمان های تجاری و دفاتر، در ورودی در کارگاه و ورودی گاراژ و پارکینگ، ورودی راهرو ها و پله های برقی و … قابل استفاده میباشند.

درب آپارتمانی کرکره ای

مزایای درب محافظ آکاردئونی

این درب های حفاظتی از ورود سارقین به داخل ساختمان و حتی نزدیک شدن به درب اصلی جلوگیری می کند.درب کشویی کرکره ای معمولا از جنس فلز و بسیار محکم شده و در بسیاری از ساختمان ها و مراکز اداری تجاری که به صورت خاصی طراحی شده اند این قابلیت در راهرو ساختمان وجود دارد که نرده کشویی با فاصله نیم متر و یا حتی یک متر در جلوی درب اصلی قرار بگیرد و این حفاظ میتواند یک حفاظ بسیار محکم در برابر سارقین باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603