حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار بلند
1400/05/31
نصب درب آکاردئونی در ورودی خانه
1400/05/31

انواع حفاظ بالای دیوار

قیمت و کیفیت حفاظ شاخ گوزنی به چه پارامترهایی بستگی دارد ؟

حفاظ شاخ گوزنی محصولیست از میلگرد است که با جوشکاری ،رنگ کاری و طی پروسه ای طولانی و پیچیده به شکل انواع حفاظ بالای دیوار در می آید. عوامل قابل توجهی که در تعیین قیمت و کیفیت حفاظ نقش مهمی دارند نوع و جنس میلگرد ،نحوه رنگکاری و جوشکاری هستند .درمیان فاکتورهای یاد ده مهمترین فاکتور میلگرد یا شاخ خای حفاظ است می باشد .علاوه بر تراکم های متنوع میلگرد ها که تاثیر مستقیم بر قیمت محصول دارد و هرچه تراکم میلگرد بالاتر رود قیمت بالاتری دارد ،جنس و کیفیت تولید میلگرد نیز تاثیر مستقیم بر قیمت میلگرد دارد.

محافظ آهنی روی دیوار

قیمت نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی :

مسئله قابل بحثی که می تواند تاثیر بسیار در قیمت تمام شده حفاظ داشته باشد نصب حفاظ می باشد. هزینه نصب حفاظ بالای دیوار می تواند متغییر باشد برای نمونه نصب حفاظ در بالای دیوار ها و سازه های بلند کار سخت تری میباشد و به طور نرمال هزینه نصب بالاتری دارد .شهر و منطقه نصب حفاظ نیز آپشن دیگری میباشد که می تواند در قیمت حفاظ موثر باشد .نصب حفاظ در مناطق دورتر به علت بعد مسافت ،هزینه انتقال حفاظ و رفت و آمد جهت نصب ،در قیمت نهایی حفاظ موثر میباشد.

محافظ آهنی بالای دیوار

بررسی عوامل موثر در قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها دارای قیمت پایین تری است ولی به دلیل قطعات کوچک و نوک تیز فراوان موجود در آن از امنیت بالایی نیز برخوردار بوده این نوع گارد در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که می خواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی می باشد.حفاظ شاخ گوزنی در برخی از شرایط ممکن است بعد از گذر مدت زمانی نیز شاهد آن باشید که رنگ قسمت های مختلف حفاظ شاخ گوزنی از بین رفته . در این صورت بهترین کار آن است که با استفاده از یک اسپری دوباره این بخش ها را رنگ آمیزی کرده و .این اقدام کار سختی نیست ولی انجام آن سبب می شود که برای مدت طولانی بتوانید از این نوع حفاظ ها نگهداری بنمایید هنگام سفارش سعی کنید رنگ مورد نظر خود را که مناسب با دیگر بخش های منزل است مشخص کنید و از تهیه کنندگان این نوع حفاظ ها درخواست کنید که رنگ مورد نظر شما را استفاده کنند .

مشاهده مطلب
محافظ های روی درب آکاردئونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا