قیمت حفاظ شاخ گوزنی
31 دسامبر 2021
ارزان ترین حفاظ روی دیوار حیاط باغ و ویلا
8 ژانویه 2022

انواع حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی و انواع و اقسام آنها
انواع حفاظ شاخ گوزنی در دو نوع قدیمی و جدید در بازار ایران موجود هستند اما شکل کلی آنها به شکل شاخ گوزنی میباشد انواع دیگر شامل حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای، حفاظ سر نیزه ای کلاسیک، حفاظ سر نیزه ای مدرن، حفاظ آبشاری و … است. شاخ های گوزنی دارای نام های مختلف دیگردی چون:حفاظ بوته خاری، نرده بوته ای، حصار بوته ای، حفاظ شاخ بزی، حصار شاخ گوزنی، حفاظ شاخ گاوی، نرده لوکس دیوار، نرده ساختمان، نرده زیبا، حفاظ شاخه ای، نرده ساختمان و … اشاره کرد.

انواع حفاظ شاخ گوزنی

انواع حفاظ شاخ گوزنی

برای تولید حفاظ شاخ گوزنی موادی که به کار گرفته مییشود اهمیت زیادی داشته و بعضی از سازندگلن و طراحان برای تولید حفاظ شاخ گوزنی از ضایعات آهن استفاده می کنند که کیفیت کار را پایین می آورد انواع حفاظ شاخ گوزنی از بهترین آهن درجه یک در شرکت تولید می شود. حفاظ شاخ گوزنی با توجه به سفارش مشتری ساخته می گردد که این حفاظ ها می توانند پر تراکم و یا کم تراکم باشند. برای ساخت انواع حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد شماره ۱۰ استاندارد استفاده می گردد .

تولید حفاظ شاخ گوزنی

بررسی عوامل موثر در قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی بعد از گذر مدت زمانی نیز شاهد آن باشید که رنگ قسمت های متنوع حفاظ شاخ گوزنی از بین رفته البته مکن است این امر بر اثر گل جوش های حفاظ در هنگام جوشکاری حفاظ صورت گیرد . در این صورت بهترین کار آن است که با استفاده از یک اسپری دوباره این بخش ها را رنگ آمیزی کرده واین اقدام کار سختی نیست ولی انجام آن سبب می گرددکه برای مدت طولانی بتوانید از این نوع حفاظ ها نگهداری کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547