حفاظ ضد سرقت آهنی
1400/04/31
برترین محافظ آهنی بالای دیوار
1400/04/31

حفاظ فولادی بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ فولادی بالای دیوار  قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از قطعات فلزی که در اشکال متنوع خمکاری شده است و توسط دستگاه های تیزرو بریده شده است و سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز بوده که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده شده که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم تهیه و تولید می گردد.

محافظ روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

بهترین و ارزان ترین حفاظ روی دیوار حیاط و باغ و ویلا حفاظ هایی تولید شده به شکل شاخ گوزن میباشند . قیمت حفاظ شاخ گوزنی از مهمترین فاکتور های انتخاب و خرید یک نرده حفاظ شاخ گوزنی از سوی مصرف کننده بشمار می رود . حفاظ شاخ گوزن دارای مشخصات فنی ساخت مانند ارتفاع، تراکم حفاظ شاخ گوزنی (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگ‌آمیزی نیز می‌باشد .

حفاظ دور دیوار

فنس آهنی بالای دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی برترین حفاظ روی دیوار برای ایجاد امنیت ساختمان میباشد این حفاظ آهنی از میلگرد تهیه شده که در ارتفاع‌ های متنوع ۷۰، ۹۰، ۱۱۰ و ۱۲۰ سانتی متری تولید می‌ شود. مدل جدید حفاظ شاخ گوزنی برای دور دیوار حیاط ویلا نرده ای میباد که از نظر ظاهر، کیفیت، استحکام و تامین امنیت عملکرد بهتری نسبت به سایر حفاظ‌ های موجود در بازار دارد و مورد تایید نیروهای انتظامی کشور نیز قرار گرفته است. همان گونه که درختان محافظ جنگل‌ ها هستند و از ورود افراد متفرقه جلوگیری می‌ کنند، حفاظ‌ های شاخ گوزنی مدل درختی محافظی قدرتمند از ساختمان‌ های شما هستند.

مشاهده مطلب
بهترین محافظ آهنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا