حفاظ ضد سرقت آهنی
جولای 21, 2021
برترین محافظ آهنی بالای دیوار
جولای 24, 2021

حفاظ فولادی بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ فولادی بالای دیوار  قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از قطعات فلزی که در اشکال متنوع خمکاری شده است و توسط دستگاه های تیزرو بریده شده است و سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز بوده که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده شده که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم تهیه و تولید می گردد.

محافظ روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

بهترین و ارزان ترین حفاظ روی دیوار حیاط و باغ و ویلا حفاظ هایی تولید شده به شکل شاخ گوزن میباشند . قیمت حفاظ شاخ گوزنی از مهمترین فاکتور های انتخاب و خرید یک نرده حفاظ شاخ گوزنی از سوی مصرف کننده بشمار می رود . حفاظ شاخ گوزن دارای مشخصات فنی ساخت مانند ارتفاع، تراکم حفاظ شاخ گوزنی (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگ‌آمیزی نیز می‌باشد .

حفاظ دور دیوار

فنس آهنی بالای دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی برترین حفاظ روی دیوار برای ایجاد امنیت ساختمان میباشد این حفاظ آهنی از میلگرد تهیه شده که در ارتفاع‌ های متنوع ۷۰، ۹۰، ۱۱۰ و ۱۲۰ سانتی متری تولید می‌ شود. مدل جدید حفاظ شاخ گوزنی برای دور دیوار حیاط ویلا نرده ای میباد که از نظر ظاهر، کیفیت، استحکام و تامین امنیت عملکرد بهتری نسبت به سایر حفاظ‌ های موجود در بازار دارد و مورد تایید نیروهای انتظامی کشور نیز قرار گرفته است. همان گونه که درختان محافظ جنگل‌ ها هستند و از ورود افراد متفرقه جلوگیری می‌ کنند، حفاظ‌ های شاخ گوزنی مدل درختی محافظی قدرتمند از ساختمان‌ های شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603