تراکم محافظ شاخ گوزنی به چه صورت میباشد ؟
9 دسامبر 2021
پر فروش ترین و بهترین محافظ دیواری کدام است ؟
17 دسامبر 2021

برترین انواع حفاظ دیوار حیاط کدام است ؟

نرده حفاظ شاخ گوزنی
یکی از برترین انواع حفاظ دیوار حیاط ، نرده شاخ گوزنی یا حفاظ شاخ گوزن است. شکل ظاهری این حفاظ باعث شده تا به این نام شناخته گردد در هم تنیدگی گارد های حفاظ و شکل ظاهری آن شباهت زیادی به شاخ های گوزن دارد. این گارد قابل نصب روی دیوار، بالکن و حتی پشت پنجره بوده از لحاظ ایمنی گارد شاخ گوزنی از حفاظ های نیزه ای بسیار بهتر است. نوک تیز و برنده میل گردهای حفاظ امکان عبور ازبالای آن رانیز منتفی کرده است. این حفاظ بسیار خطرناک است و برای نرده های راه پله اصلا مناسب نیست.

بهترین محافظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عوامل متعددی بستگی دارد:

نوع حفاظ شاخ گوزنی , تراکم , ارتفاع , ضخامت میلگرد و….. باعث سردرگمی خریداران در انتخاب حفاظ مناسب می شود. ما دراین شرکت به عنوان قدیمی ترین و بزرگترین تولید کننده انواع مصنوعات فلزی نظیر انواع درب پارکینگ , حفاظ پنجره , حفاظ روی دیوار و …. با تکیه بر تجربه و دانش فنی , عوامل موثر بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی را یک به یک برسی خواهیم نمود.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

چه مدل نرده حفاظ آهنی روی دیوار غیر قابل عبور می باشد ؟

حفاظ شاخ گوزنی نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیز به دلیل نداشتن جای پا دست کمی از شاخ های قوی گوزن نداشته گارد حفاظ شاخ گوزنی از نمونه های برتر حفاظ روی دیوار است که این روزها در همه منازل نصب شده است. انواع گارد دیوار حیاط، نرده فلزی بالکن، نرده حفاظ کارگاهی و … برای جلوگیری از ورود سارقین نصب می گردد نرده حفاظ شاخ گوزنی به لحاظ بصری از زیباترین طرح های نرده حفاظ بوده و علاوه بر کاهش ضریب نفوذ به فضای داخل ، به نمای شهری نیز آسیب نمی رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547