چه ارتفاعی از حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار مناسب است ؟
1400/12/05
برآورد قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی
1400/12/05

برترین گاردهای حفاظتی بالای دیوار کدام است؟

یکی از برترین گاردهای حفاظتی بالای دیوار که تقریبا برروی دیوارها از آن استفاده میگردد محافظ نرده شاخ گوزنی میباشد گارد نرده شاخ گوزنی در ارتفاعی بین ۵۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر در بازار موجو است و تقریبا بر روی دیوار‌‌‌‌های دور حیاط ساختمان کار گذاشته میگردد به علت جنس فولاد و نوک‌‌‌‌های تیز و برنده و همچنین شاخک‌‌‌‌های در هم فرو رفته و نامنظم مانند شاخ گوزن، عبور افراد را غیرممکن تولید و به امنیت منزل میافزاید.

گارد محافظ شاخ گوزنی روی دیوار

حفاظ نرده شاخ گوزنی حیاط

در گذشته تله ها نقش حفاظ ساختمان‌‌‌‌هارا ایفا میکردند.گارد روی دیوار به دلیل اینکه از شاخ گوزن الگو برداری شده و شباهت بالایی نیز به شاخ‌‌‌‌های گوزن دارد به حفاظ آهنی معروف شده انداز سیستمهایی همانند فنس‌‌‌‌های الکتریکی، قفل‌‌‌‌های الکترونیکی، دوربین‌‌‌‌های مداربسته، انواع حفاظ ساختمان مانند حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ بوتهای، حفاظ آبشاری، حفاظ نیزاری، حفاظ بوته خاری حفاظ شاخ گوزنی و … استفاده میگردد .

 

گارد حفاظتی روی دیوار چیست ؟

بهترین حفاظ ساختمان کدام است

بهترین طرح نرده سر دیوار و ایمن ترین حفاظ برای روی دیوار کدام است ؟ نرده دیوار حیاط و باغ و ویلا و یا حفاظ روی دیوار برترین گزینه برای تامین ایمنی یک ساختمان می‌باشد . علل های بسیاری برای این کار وجود دارد .برای تولید نرده دیوار ویلا و حفاظ برای دیوار ویلا بیشتر باید بر روی امنیت متمرکز شد .

حفاظ آهنی درب منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
📲
1547 770 0912