بهترین محافظ آهنی
1400/04/28
حفاظ ضد سرقت آهنی
1400/04/28

بهترین حفاظ بالای دیوار

زمان مورد نیاز برای ساخت و نصب نرده چقدر است؟
ساخت بهترین حفاظ بالای دیوار بسته به نوع حفاظ مدت زمان متفاوتی خواهد داشت. اما به طور معمول حفاظ‌ها حدود سه تا چهار روز پس از نهایی شدن سفارش آماده تحویل خواهند بود. نصب حفاظ هم زمان زیادی نخواهد گرفت، مگر این که شرایط دیوار یا ساختمان شما خاص باشد که باز هم با وجود نصابان حرفه‌ای شرکت ما هیچ مشکلی در این کار نخواهید داشت.

حفاظ فلزی دیوار

تراکم محافظ بالای دیوار و تولید انواع محافظ روی دیوار  :

با درنظر گرفتن تراکم مناسب و شکل هندسی چیدن شاخه ها در کنار هم می توان استراتژی مناسبی برای مقاومت و تحمل و دفع فشار چید. زمانی که عرض حفاظ روی دیوار زیاد باشد باید موانع زیادی از میان برداشته شود و در این صورت تردد از بالای دیوار عملا غیرممکن می باشد. معمولا تراکم این نرده را 8 الی 16 ردیف اصلی در هر شاخه در نظر می گیرند که به وضوح هرچه تعداد ردیف های اصلی بیشتر باشد مقاومت بالاتر می رود همچنین قیمت بالا می رود.

قیمت محافظ بالای دیوار

مزایای نرده حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ های ساختمان و ویلا با استفاده از بهترین نوع از فلز تولید شده است و همین امر سبب شده تا این محصول مورد توجه افراد بی شماری قرار گیرد.استفاده از فلز مرغوب موجب شده تا این محصول را بتوان در شرایط مختلفی مورد استفاده قرار داد.همچنین می توان اشاره نمود که این مدل از حفاظ دیواری با بهره گیری از رنگ های ضد زنگ، رنگ آمیزی شده است و همین امر سبب شده تا بتوان با خیالی آسوده از آن استفاده کرد.حفاظ شاخ گوزن به گونه ای است که می توان آن را در بازه زمانی طولانی مورد استفاده قرار داد.

مشاهده مطلب
حفاظ کشی روی دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا