حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار
1400/05/05
پر کاربرد ترین انواع نرده های دیواری
1400/05/05

حفاظ دور دیوار ویلا و ساختمانی

 

حفاظ شاخ گوزنی یکی از حفاظ دور دیوار ویلا و ساختمانی است که به دلیل طراحی و ساخت آن مشابه به شاخ های گوزن به این نام شهرت یافته . حفاظ شاخ گوزنی ها در چند سال اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است چرا که برعکس سیم خاردار یا حفاظ های نیزه ای ظاهر آن زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد و قیمت تمام شده آن به عنوان یکی از راهکار های افزایش امنیت ملک بسیار مناسب است . حفاظ شاخ گوزنی امروزه از محبوبت و استقبال بالایی در بین سایر حفاظ ها برخوردار بوده به همین علت سعی داریم به طور کامل مراحل تولید حفاظ شاخ گوزنی را مورد بررسی قرار دهیم و اطلاعات مفیدی در مورد آن را در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت حفاظ بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

بهترین و ارزان ترین حفاظ روی دیوار حیاط و باغ و ویلا حفاظ هایی تولید شده به شکل شاخ گوزن میباشند . قیمت حفاظ شاخ گوزنی از مهمترین فاکتور های انتخاب و خرید یک نرده حفاظ شاخ گوزنی از سوی مصرف کننده بشمار می رود . حفاظ شاخ گوزن دارای مشخصات فنی ساخت مانند ارتفاع، تراکم حفاظ شاخ گوزنی (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگ‌آمیزی نیز می‌باشد .

حفاظ شاخ گوزنی

زیباترین و برترین محافظ بالای دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی یکی از چشم‌نوازترین وامن‌ترین و ایمن ترین حفاظ‌ های نرده‌ ای هستند. برای سارقینی که قصد ورود به حریم ساختمان‌های شما را دارند، شاخه‌های این دسته از حفاظ‌ها مانعی عبور ناپذیر برای آ‌ن‌ها هستند. این دسته از حفاظ‌ها از سطح دیوار به اندازه ۱۵ تا ۲۰ سانتی متر بیرون آمده‌اند و همین امر باعث می‌شود قرارگیری سارقین بر روی دیوار امکان ناپذیر شود همچنین توصیه میکنیم برای تهیه انواع حفاظ دیواری در هنگام سفارش خود ارتفاع سفارشی خود برای نصب حفاظ دیوار ارتفاعی بالغ بر 80-90سانت به بالاباشد چراکه پای انسان نود سانت بوده و ارتفاعی کوتاه تر از آن توصیه نمیگردد قیمت حفاظ شاخ گوزنی امروز یکی از عوامل مهم در انتخاب بهترین نرده حفاظ روی دیوار است .

مشاهده مطلب
عکس نرده روی دیوار خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا