انواع حفاظ آهنی روی درب – بهترین حفاظ روی درب قیمت
جولای 1, 2021
عکس نرده دیواری – نمونه نرده حفاظ
جولای 4, 2021

حفاظ روی دیوار – مقاوم ترین نرده نرده دیوار

حفاظ شاخ گوزنی تراکم

ما تراکم حفاظ بالای دیوار را بصورت تعداد شاخ های اصلی حفاظ شاخ گوزنی در ظول دو متر در نظر میگیریم و نه شاخه های فرعی. نرده های شاخ گوزنی در تراکم های ۱۵،۱۲،۱۰،۸ تولید می شوند و شما می توانید از میان این تراکم ها ،تراکم مدنظر خودتان را به ما سفارش دهید .

حفاظ فلزی روی دیوار

رنگ و ظاهر نرده های شاخ گوزنی بالای دیوار :

ممکن است با نصب یک نرده معمولی بر روی یک دیوار مسکونی که از داخل و بیرون به راحتی در دید عموم باشد.به مثابه یک زندان به چشم بخورد و این منظره از لحاظ روحی و حسی، اثر بدی بر ساکنین بگذارد.اما ظاهر این نرده ها بسیار چشم نواز می باشد. با توجه به نوع رنگ آن می تواند بسیار قابل توجه و زیبا نیز به نظر برسد.رنگ این نرده ها به صورت دستی و با قلم مو و … رنگ آمیزی نشده است و برای رنگ آمیزی آنها از روش کوره ای به صورت الکترواستاتیک استفاده شده است.

حفاظ فلزی دیوار تهران

نصب و ساخت حفاظ شاخ گوزنی کرج :

بدیهی است که برای همه‌ی انسان‌ها موضوع تأمین امنیت ساختمانی که در آن کار یا زندگی می‌کنند یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها است.موضوع دیگری که این دغدغه را بزرگ‌تر می‌کند روش‌هایی جدیدی است.که سارقان از آن‌ها برای دستبرد زدن به یک ساختمان استفاده می‌کنند.ضمن آن‌که اگر درگذشته ورود غیرمجاز به خانه‌ها یا محل‌های کار فقط در شب‌ها یا ساعات غیر کاری انجام می‌شد، امروزه در هر ساعتی از شبانه‌روز شاهد اعلام گزارش‌های ورود سارقان و دستبرد به ساختمان‌ها هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴