برترین گارد روی دیوار و درب و به عنوان نرده های امنیتی
1400/07/05
حفاظ شاخ گوزنی دور محوطه ساختمان
1400/07/05

حفاظ شاخ گوزنی در محوطه ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی در محوطه ساختمان ماندگاری بالایی دارد و با امنیت بالایی که دارد میتواند از ورود افراد متفرقه و سارقان در داخل خانه و حریم خصوصی محافظت نماید. اگر شما تصمصم بر این دارین حفاظ شاخ گوزنی برای محل زندگی یا ویلای خود نصب کنید و از فروشنده های مختلف قیمت گرفته باشید و یا وب سایت های حفاظ شاخ گوزنی فروشنده های بسیاری مشاهده کرده باشید و شما به علت شرایط اقتصادی به دنبال ارزان ترین حفاظ شاخ گوزنی باشید ولی این ارزان بودن ممکن است علل زیادی داشته باشد. مثلا از ابزار خوب و مقاوم در محصول استفاده نشود ، محصولات از ضخامت مناسبی برخوردار نبوده و نوع جوش بی کیفیت باشد دانش و تجربه لازم برای تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی نداشته باشد.

 

حفاظ روی دیواری

نرده حفاظ شاخ گوزنی ساختمان

ارتفاع این نوع از گارد 50 تا 150 سانتی متر بوده برای جوشکاری و نصب محافظ نرده شاخ گوزنی ، شاخک های محفاظ به روش جوشکاری دوطرفه و الکترود ویژه این نوع محفاظ استفاده می گردد . پایانه برش پیکان های محفاظ 2 الی 4 سانتی متر میباشد . لازم است برای تولید از میلگرد 10 کششی استفاده گردد. محفاظ نرده شاخ گوزنی به گونه ای می باشد که حتی اگر سارقان حرفه ای باشند ولی با لحاظ به نوک تیز و برنده بودن میلگرد استفاده شده در تولید حفاظ نرده شاخ گوزنی ، امکان عبور از حفاظ به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد . یکی از حسن شرکت ( تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی ) در ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی از فولاد با کربن بالا و میلگردهای 10 کششی استفاده میگردد و قابلیت نصب در هر نوع دیواری را دارا می باشد.

مشاهده مطلب
مهمترین و برترین حفاظ روی دیوار

حفاظ فلزی دیوار

محافظ بالای دیواری

محفاظ روی دیوار شاخ گوزنی قادر بوده بهترین محافظ خانه شما باشد. محافظ ساختمان حفاظ شاخ گوزنی زیبایی و قیمت به صرفه ای دارد. در این شرکت شما نرده شاخگوزنی را به صورت منصفانه می توانید تهیه کرده و انواع نرده روی دیوار با توجه به شرایط محله و شرایط خانه شما تغییر می کند و برای هر ساختمان و هر دیواری یک نرده روی دیوار قابل قبول است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا