قیمت انواع درب آکاردئونی
1400/03/31
قیمت حفاظ شاخ گوزنی
1400/03/31

بهترین حفاظ های روی دیوار

بهترین حفاظ برای روی دیوار کدام است ؟
در حال حاضر حفاظ هایی که با عنوان حفاظ روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا در بازار موجود هستند، به عنوان نرده حفاظ کاربرد دارند و برای استفاده روی دیوار حیاطی و باغ ویلا به کار میروند . حفاظ های سنتی که با نام حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند دقیقا همانند نرده های زندان بلند هستند و عبور از روی این حفاظ های ساده امکان پذیر است . معمولا سارقینی که اقدام به عبور از دیوار میکنند، آمادگی جسمانی بالایی دارند و سبک وزن هستند، پس باید حفاظی استفاده کنیم که بتواند مانع خوبی برای این افراد باشد. نرده و حفاظ جز سایر وسایل مصرفی نیستند که قابل تعویض باشند، پس باید حفاظی را انتخاب کرده که از خرید آن پشیمان نشده و یک بار برای همیشه هزینه نمایید. امروزه نسل جدیدی از حفاظ ها ساخته شده اند که بهترین حفاظ های روی دیوار عبارتند از حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای و حفاظ نخل مرداب . طبق نظرات مشتریان حفاظ شاخ گوزنی بهترین و ایمن ترین نوع حفاظ های روی دیوار است که برای محافظت از ساختمان. به عنوان نرده روی دیوار مورد استفاده قرار میگیرد.

تصاویر حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ نرده روی دیوار

جنس حفاظ
متریال به کار رفته در ساخت تمام حفاظ ها فولاد است که به زبان خودمانی تر حفاظ آهنی محسوب می شوند. پس با اطمینان کامل از جنس حفاظ می توان از آن استفاده کرد.

2. ارتفاع حفاظ
مهم ترین عامل بر روی قیمت حفاظ نرده روی دیوار ارتفاع آن میباشد . معمولا مقدار ارتفاع این سازه بین یک تا یک و نیم متر است. البته که متناسب با نیاز مشتری ارتفاع آن متغیر است.

مشاهده مطلب
خرید آکاردئونی ریلی

3. تراکم شاخه های به کار رفته در حفاظ
تعداد میله های عمودی به کار رفته در هر متر از عرض کار تراکم آن را مشخص می کند. هر چه تراکم سازه بیشتر باشد خوب طبیعتا فاصله میله های عمودی نیز به هم کم تر بوده و بالعکس هرچه تراکم کار کم تر باشد فاصله میان میله های عمودی بیشتر می شود. تراکم بیشتر امنیت بالا و زیبایی بیشتری را ایجاد می کند.

حفاظ شاخ گوزنی پر تراکم

تولید انواع حفاظ های روی دیوار

در تولید این حفاظها از بهترین جنس مواد و تجهیزات استفاده می‌شود. استفاده از بهترین لوازم و مواد اولیه در جوشکاری و رنگ‌آمیزی از جمله نکاتی‌ست که در تولید حفاظ روی دیوار رعایت می‌شود.

نکته‌ی بسیار مهم دیگر جوشکاری استاندارد و اصولی قطعات حفاظ توسط منابع انسانی حرفه‌ای و کارکشته است. استفاده از میلگردهایی با قطر مناسب و ارتفاع درست و سرهای تیز را نیز می‌توان از ویژگی‌های مهم تولید این تجهیزات دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا