انواع محافظ آهنی بالای دیوار
جولای 10, 2021
انواع حفاظ روی دیوار
جولای 13, 2021

حفاظ غیر قابل عبور روی دیوار

آموزش ساخت نرده حفاظ شاخ گوزنی :

برای حفاظ غیر قابل عبور روی دیوار ابتدا باید میل گرد سایز ۱۰ را با استفاده از دستگاه برش گیوتین به صورت فارسی‌بر و نوک تیز برید. سپس با دستگاه‌های خم میل گرد را حالت داد بعد از این کار و آماده شدن قطعات، کلیه میگردها را برای جوشکاری پای میز جوش برده و با استفاده از شابلون شروع به اتصال قطعات کرد.

تراکم حفاظ بالای دیوار

چرا تراکم در حفاظ شاخ گوزنی اهمیت دارد ؟

این پرسشی است که تقریبا تمامی مشتریان نرده حفاظ شاخ گوزنی پاسخ آن را می دانند .تراکم سبب افزایش ضریب امنیت یک نرده حفاظ در برابر ورود افراد غیر مجاز حتی با استفاده از ابزار می گردد .(تنها تراکم فاکتور کیفیت یک نرده حفاظ به حساب نمی آید ،هندسه و طرح اصولی یک نرده حفاظ لازمه نخست کیفیت در ضریب امنیت یک نرده حفاظ شاخ گوزنی بشمار می رود .)ضریب امنیت یک نرده حفاظ علاوه بر طرح کاربردی ،بستگی زیادی به میزان تراکم در نرده حفاظ دارد .هر اندازه میزان تراکم در یک نرده حفاظ شاخ گوزنی بالاتر باشد ،سطح نفوذ ناپذیری و بازدارنگی آن بالاتر می رودو نیز مقاومت و ایستادگی بالایی در برابر فشار و تکان های وارده به خود نشان می دهد .

قیمت محافظ بالای دیوار

لیست قیمت محل خرید حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با ساختار فلزی که از میلگرد های تیز و فرم داده شده تشکیل شده است که کل سطح دیوار را با نمای زیبا همچون شاخ های گوزن پوشش میدهد و عبور از روی آن را غیر ممکن می نماید. قابل اجرا بر روی انواع دیوار میباشد همچنین حصار شاخ گوزنی در اندازه و تراکم متفاوت و رنگ دلخواه شما میباشد. حفاظ شاخ گوزنی برای تمام دیوارها با عرض های مختلف مناسب است به همین دلیل می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی استفاده کرد و میتوان در اطراف باغهای شخصی و ویلاها حفاظ شاخ گوزنی نصب کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603