انواع فنس آهنی بالای دیواری – حفاظ فولادی بالای دیوار
جولای 22, 2021
نرده آهنی بالای دیوار – نرده حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار
جولای 25, 2021

خرید محافظ آهنی بالای دیوار – برترین محافظ آهنی بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی
با گذشت زمان بشر به این نتیجه رسید که تنها یک نرده ساده نمی‌تواند حفاظت خوبی را برای جلوگیری از ورود سارقان ایجاد کند. به همین خاطر در صنعت مراقبت ساختمانی و تولید برترین محافظ آهنی بالای دیوار ، حفاظ شاخ گوزنی باالگو گرفتن از طبیعت و این بار با الهام گرفتن از شاخ‌های در‌ هم پیچیده و در عین حال بسیار زیبا و چشم‌ نواز گوزن، طراحی و تولید شده است.

محافظ آهنی روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار :

این حفاظ یعنی حفاظ شاخ گوزنی حفاظی است که علاوه بر این که از لحاظ امنیت در درجه بالایی قرار دارد برای جلوگیری از خطرات میباشد از نظر استحکام هم بسیار کاربردی میباشد این حفاظ حتی در ساختمان های مسکونی هم مورد استفاده قرار می گیرند ساختاری ساده ولی کاربردی دارند. حفاظ شاخ گوزنی را میلگرد های بدون آج میسازند به این علت که میلگرد های آج دار هنگام فرم دهی و خم شدن دچار ترک های ریز میشوند و همچنین جوش پذیری خوبی دارند. میلگرد های بدون آج مقاومت بالاتری در مقابل خم شدن و عملیات جوشکاری را دارند و در نتیجه حفاظ های تولید شده با میلگرد های بدون آج از کیفیت بالاتری نیز برخوردارند.

حفاظ فلزی دیوار

محافظ شاخ گوزنی روی دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی یکی از حفاظ های آهنی دیوار است که با خلاقیت بسیار خارق العاده ای برای به دام انداختن افراد مزاحم دارد. هیچ راه فراری از این نرده آهنی محافظ دیوار برای هیچ جانورزنده ای وجود ندارد. ویژگی های بسیار زیادی برای نرده آهنی شاخ گوزنی بیان شده است که گاهی اوقات اغراق آمیز و برخی مواقع هم جای بحث دارند، اما در نهایت این حفاظ آهنی دیوار را می توان از جمله پر استفاده ترین انواع حفاظ دیوار دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603