انواع حفاظ روی دیوار
1400/04/22
حفاظ های روی دیوار فرفورژه
1400/04/22

محافظ آهنی روی دیوار

عوامل موثر در قیمت حفاظ شاخ گوزنی
همانطور که می‌دانید نرده شاخ گوزنی سازه هایی از میلگرد است که با جوشکاری، رنگ کاری و طی پروسه ای طولانی و پیچیده به شکل محافظ آهنی روی دیوار در می آید.به همین دلیل عوامل متنوعی در تعیین قیمت آن نقش دارند. درمیان فاکتورهای مذکور مهم ترین فاکتور میلگرد است.میلگرد نیز بر اساس عوامل گوناگونی تعیین قیمت می شود، عواملی نظیر میزان تراکم، نوع جنس، میزان کیفیت، فرایند تولید و امثالهم. طبیعتاً هر چه عوامل مذکور خوب و استاندارد باشند، منجر به افزایش قیمت نیز می شوند.هزینه نصب هم متغییر است، برای مثال از آن جا که نصب حفاظ در بالای دیوار ها و سازه های بلند کار سختی است، هزینه ی بالا تری دارد. همین مورد در خصوص درب آکاردئونی نیز صدق خواهد کرد.

محافظ بالای دیوار

حفاظ نرده شاخ گوزنی با چه ابعادی ساخته میشود؟

همانطور که گفته شد حفاظ نرده شاخ گوزنی در ابعاد سفارشی مشتری ساخته میشود اما ابعادی که معمولاً بهعنوان حفاظ دیوار ساختمانها رایج و متداول هستند به قرار زیر میباشند.این حفاظها معمولاً در شاخه‌‌‌‌های به طول دو متر ساخته میشوند.ارتفاع استاندارد این حفاظها حدود هفتاد تا صد سانتیمتر است.عرض حفاظ‌‌‌‌های شاخگوزنی به ارتفاع نیز بستگی دارد و معمولاً بین پنجاه تا هفتاد سانتیمتر ساخته میشود.نصب حفاظ نرده شاخ گوزنی در تهرانتراکم، به معنی تعداد شاخه‌‌‌‌های اصلی در دو متر است.تراکم متداول حفاظ نرده شاخ گوزنی از هفت تا سیزده ردیف در دو متر را شامل میشود.ساخت حفاظ نرده شاخ گوزنی به طریقی انجام میشود که شاخه‌‌‌‌های اصلی از سایر شاخکها بلندتر و در ردیف وسط باشند.برای مثال تراکم یازده یعنی در هر دو متر حفاظ نرده شاخ گوزنی، یازده ردیف اصلی وجود دارد.

مشاهده مطلب
نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ سفید کوره ای دور دیوار

شیک ترین حفاظ دیواری

قیمت محافظ شاخ گوزنی در رشت

به 3 دلیل ، خرید محافظ شاخ گوزنی از یک تولید کننده در تهران نسبت به خرید محافظ شاخ گوزنی در رشت اولویت دارد.

مطمئن باشید حفاظت شاخ را بدون واسطه و با کمترین قیمت ممکن خریداری کرده اید. به خریدار تحویل می دهد. به این ترتیب شما این حق را با خود حفظ می کنید یا می توانید با سرمایه ارائه شده محافظت مناسب تری را از شاخ شاخ خریداری کنید.
با کمی دقت در هنگام انتخاب سازنده محافظ برای حصارکشی دیواری ، مطمئن باشید علاوه بر قیمت محافظ شاخ گوزن در رشت که مناسب تر از قیمت واسطه ها است ، از تولید کننده کیفیت بالاتری نیز برخوردار خواهید شد ، همانطور که با توجه به اینکه محصولات و دیوارها برای همه قابل مشاهده است ، او به خوبی می داند که بقای آن به تولید با کیفیت بستگی دارد. به همین دلیل او تمام تلاش خود را می کند تا همیشه کیفیت محصولات خود را کنترل کند. اگر واسطه ها به دنبال سود و منفعت بیشتر هستند ، معمولاً سعی می کنند با خرید محافظ شاخ شاخ دار مختلف سود بیشتری کسب کنند. محافظ های امنیتی با چگالی کم و کیفیت پایین همیشه نمی توانند امنیت کافی را فراهم کنند و در نتیجه خریدار به هدف اصلی خود یعنی حداکثر امنیت نخواهد رسید.
با خرید مستقیم از تولید کننده ، علاوه بر داشتن قیمت مناسب برای محافظت از شاخ در رشت ، می توانید درخواست کنید که کالا به مقصد شما ارسال شود تا نگهبان کمترین آسیب و هزینه را برای ورود به سایت پروژه داشته باشد. به زبان ساده تر ، شاخ گوزن مستقیماً از کارخانه حمل و در مقصد تخلیه می شود و بلافاصله نصب می شود.

مشاهده مطلب
قیمت نصب درب آکاردئونی در گلستان حفاظ درب ضد سرقت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا