انواع مدل نرده حیاط
1400/04/08
قیمت حفاظ شاخ گوزنی
1400/04/08

حفاظ لیلیوم بالای دیواری

حفاظ لیلیوم جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تا به الان است از نظر امنیت حفاظ لیلیوم بالای دیواری  دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای لیلیوم تولید شده و به صورت دو رنگ رنگ آمیزی می گردد، یکی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد. حفاظ لیلیوم به صورت معمول در ارتفاع های 80 الی 120 سانتی متر ساخته می شود.

شیک ترین حفاظ دیواری

تولید محافظ بالای دیوار :

در تولید حفاظ لیلیوم از میلگرد نوردی سایز ۱۰ استفاده میگردد که سایز مناسبی برای این نوع حفاظ میباشد . شاید در ابتدا بنظر برسد که این سایز ضعیف میباشد و شاید بتوان آنرا خم نمود یا برید که این زیاد درست نیست زیرا شاخه های درهم پیچیده با تعداد زیاد به یکدیگر جوش شده اند . با توجه به عرض حدودا ۵۰ سانتی حفاظ عملا امکان ایستادن روی دیوار و بریدن یا خم کردن حفاظ لیلیوم امکان ندارد . خم کردن یا بریدن شاخه های درهم پیچیده احتیاج به یک محیط خلوت بدون عبور و مرور و زمان زیاد احتیاج دارد که همراه با تولید صدا نیز میباشد و عملا کار بسیار سخت و زمان گیری میباشد . به همین علت سارقان حتما ازعبور از روی دیوار هایی که نرده لیلیوم بر روی آن نصب شده خودداری کرده و صرف نظر میکنند و معمولا سراغ دیوارهای بدون محافظ میروند.

حفاظ فلزی دیوار تهران

حفاظ لیلیوم بالای دیوار

حفاظ لیلیوم یک نرده حفاظتی بسیار زیبا و چشم نواز است. که هیچ سلیقه زیبا پسندی نمی تواند به راحتی از کنار نرده لیلیوم عبور کند و آنرا تادیده بگیرد. لیلیوم همان گل سوسن می باشد .حفاظ لیلیوم تلفیقی از زیبایی و امنیت است که زیبایی خاصی را برای نمای خارجی ساختمان به وجود می آورد. حفاظ لیلیوم وقتی بر روی سطح دیوار قرار می گیرد. با ترکیب رنگ و چیدمان وساختار زیبای خود کاملا از دیگر سازهای به کار رفته در نمای خارجی ساختمان متمایز میگردد. وجود شاخه های تیز و برنده و همچنین تراکم و ردیف های فراوان به کار رفته در ساختار نرده لیلیوم خیال ورود به ساختمان را از سر هر سارقی بیرون می کند. نرده لیلیوم را میتوان عروس حفاظ های نسل جدید نامید. حفاظ لیلیوم به عنوان مادر حفاظ های گل دار و طرح دار نسل جدید، حفاظ روی دیوار نیز محسوب می شود .

مشاهده مطلب
محافظ فلزی آکاردئونی درب منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا