قیمت حفاظ شاخ گوزنی
آگوست 2, 2021
مهمترین و برترین حفاظ روی دیوار
آگوست 4, 2021

مدرن ترین حفاظ های روی دیوار

مقایسه حفاظ روی دیوار قدیمی و جدید :

حفاظ های مدرن در قیاس با حفاظ های قدیمی یا کلاسیک یا سرنیزه ای ارتفاع خوبی داشتند ولی عریض نبودند و به همین علت عبور از آنان راحت بود و حتی بسیاری ار اوقات به سارقان کمک می کرد. که به عنوان جای پا یا دستگیره ار آن ها استفاده کنند. مدرن ترین حفاظ های روی دیوار با توجه به تیز بودنشاخک هایشان و عرض بیشترشان عبور را برای سارقان غیر ممکن کرده و در ضمن قیمت این نوع محصول مقرون به صرفه تر از محصولات دیگر هستند.

حفاظ فلزی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی رو دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد متفقه ، سارقان و حیوانات و…. تولید میشود . حفاظ شاخ گوزنی برای نصب بر روی دیوار در نظر گرفته شده اما بعضی اوقات بر روی پنجره نیز نصب میگردد. . در گذشته گارد ها بصورت نیزه ای یا سیم خاردار بودند که دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ، اما مدرن ترین امروزه ما بهترین حفاظ های روی دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای و نیزار مواجه هستیم.

محافظ دیواری تهران

نصب حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها :

تولید و نصب انواع نرده حفاظ روی دیوار طبق سلیقه مشتری با بهترین کیفیت و امنیت برای منازل و ویلا ها ساخته میگردد . حفاظ های مدرن روی دیوار که در عین حال ایمن ترین نوع آن نیز میباشد حفاظ شاخ گوزنی میباشد که به علت ویژگی های بی نظیر خود در سالیان اخیر مورد توجه و اقبال عمومی قرار گرفته است: امنیت بالا , قیمت پایین , زیبایی , قابلیت ساخت در ابعاد و تراکم های متنوع و تنوع در رنگ باعث شده حفاظ های شاخ گوزنی انتخاب اکثر مشتریان برای حفاظ روی دیوار خود باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127701547