حفاظ دور دیوار ویلا و ساختمانی
1400/05/06
ساخت محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار
1400/05/06

پر کاربرد ترین انواع نرده های دیواری

حفاظ شاخ گوزنی
یکی از پر کاربرد ترین انواع نرده های دیواری موجود در بازار می‌باشد. این نوع حفاظ که شامل انواع متنوعی با کاربرد های متفاوت میگردد کارایی بسیار فراوانی در تامین امنیت محوطه‌های مختلف نظیر کارگاه‌ها و منازل مسکونی خواهد داشت.حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار نصب شده و از مهمترین کاربرد های آن جلوگیری از ورود سارقین به محوطه‌ی مورد نظر می باشد.

شیک ترین حفاظ دیواری

حفاظ بالای دیوار  دیوار بلند

حفاظ شاخ گوزنی توانسته است تا حد بسیار بالایی ایمنی ساختمان ها را برطرف کند. انواع متنوعی از حفاظ شاخ گوزنی ساخته شده است . برترین حفاظ شاخ گوزنی ، نرده حفاظ شاخ گوزنی است که با جوش co2 و رنگ الکترو استاتیک تولید شود. در هر متر حفاظ شاخ گوزنی حدود 150 نقطه باید جوشکاری گردد . جوش الکترود برای این کار به هیچ وجه مناسب نیست ،لذا نوعی از نرده حفاظ شاخ گوزنی که با نام درجه 2 و جوش الکترود با رنگ مایع تولید میگردد به هیچ وجه برای این کار مناسب نیست .

حفاظ فلزی دیوار

قیمت گارد فلزی بالای دیوار :

قیمت گارد روی دیوار شاخ گوزنی همانند شاخ های گوزن خانه های شما را امن می کند و بیست و چهار ساعت شبانه روز خانه و ویلای شما را حفاظت می کند. حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ نرده های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از متریال فلزی که در اشکال متنوع خم کاری و تولید شده است. سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده میگردند . که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های متنوع توسط درخواست کنندگان محترم تولید می گردد .

مشاهده مطلب
قیمت انواع حفاظ بالای دیوار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا