مدرن ترین حفاظ های روی دیوار
1400/05/13
قیمت نرده شاخ گوزنی
1400/05/13

مهمترین و برترین حفاظ روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی یکی از مهمترین حفاظ های دیوار هستند این حفاظ اولین مدل جدید حفاظ ها موسوم به حفاظ شاخ گوزنی است. ظاهر این گارد ها الهام گرفته شده از شاخ های تیز گوزن بوده که به صورت ذاتی نقش حفاظت را برای این موجود ایفا میکنند حفاظ شاخ گوزنی به طور معمول در ارتفاع 50 تا 150 سانتی متر و تراکم 8 و 10 و 12 و 15 تولید و شده و در اختیار مشتریان قرار میگیرند ، رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی معمولا رنگ کوره ای و پودری می باشد.

محافظ آهنی روی دیوار تهران

منظور از تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

هدف از تراکم تعداد ردیف های اصلی میلگرد در هر شاخه 2 متری از حفاظ شاخ گوزنی است میلگرد های اصلی معمولا از سایر شاخه ها بلندتر میباشند و به صورت طولی در ردیف وسط حفاظ قرارمیگیرند .تراکم معقول حفاظ های شاخ گوزنی تولید شده توسط شرکت 12 ردیف اصلی در هر شاخه 2 متری است امکان تولیذ حفاظ به صورت دلخواه در تراکم های 8 ردیف، 10 ردیف، 12 ردیف، 14 ردیف و 16 ردیف وجود دارد. به طور نمونه منظور از تراکم 12 این است که در هر 2 متر 12 ردیف اصلی و 12 ردیف فرعی تعبیه شده میلگرد وجود دارد، شاخه های اصلی مستقیما به شاسی متصل میگردد و شاخه های فرعی به شاخه های اصلی جوش میخورند روش استاندارد و ثابتی برای محاسبه تراکم حفاظ وجود ندارد و تراکم حفاظ قطعا نمی تواند ملاک مناسبی برای مقایسه قیمت دو حفاظ مختلف باشد.

شیک ترین حفاظ دیواری

قیمت حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

قیمت حفاظ شاخ گوزنی وابسته به عوامل بسیاری است، نوع رنگ، نوع جوش، ارتفاع حفاظ، تراکم حفاظ و… با توجه به بالا و پایین رفتن قیمت آهن نمیتوان تعیین نمود که حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها قیمت سکونی دارد ، شما مشتریان محترم می توانید برای دریافت لیست قیمت به روز حفاظ ها و سایر محصولات با شماره های 0912780060309128047694 تماس بگیرید . یکی از نکاتی که در مورد حفاظ شاخ گوزنی باید بدانید این است که اگر به حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها بعد از نصب دست بزنید و کمی به حفاظ فشار آورده شود متوجه لرزش در حفاظ می شود .این یک مزیت مهم امنیتی است در واقع سازندگان این محصول عمدا حفاظ را به گونه نصب می کنند که هنگامی که فشار کمی به حفاظ می آید حالت لرزشی داشته باشد

مشاهده مطلب
قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا