برترین انواع حفاظ دیوار حیاط کدام است ؟
9 دسامبر 2021
تولید محافظ شاخ گوزنی غیر قابل عبور
17 دسامبر 2021

پر فروش ترین و بهترین محافظ دیواری کدام است ؟

حفاظ شاخ گوزنی كه بر روي ديوار قرار گرفته شده در حال حاضر يكي از بهترین و ایمن ترين و پر فروش ترين حفاظ ديواري محسوب میشوند كه ساختاري كاملا متفاوت نسبت به حفاظ هاي ديواري قديمي از نظر شكل و جنس دارد .این محافظ ها ها  در اشكال متنوع خمكاري و تولید میگردد و توسط دستگاه هاي تيزرو بريده شده و نوك آنها بسيار تيز و برنده مي باشد.و به خاطر تشابهی كه به شكل هندسي شاخ گوزن دارد به اين نام شناخته مي شود.

پرفروش ترین محافظ بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی با شاسی پایه پروفیل

محافظ ها که بر روی شاسی پروفیل تولید می گردند دوام و مقاومت بسیار بالایی دارند. پروفیل مورد استفاده متداول در قسمت شاسی حفاظ ها ۲۰*۴۰ بوده و به سفارش مشتری برای بالاتر بردن استحکام از پروفیل های ۴۰*۶۰ و یا پروفیل ۴۰*۸۰ نیز می توان استفاده نمود برای تولید محافظ هایی با ارتفاع های بالای ۱۰۰ سانتی متر استفاده از شاسی ۴۰ *۸۰ و یا ۴۰ *۶۰ مناسب تر می باشد زیرا در هنگام نصب میزان استحکام محافظ بر روی دیوار بیشتر شده و از صدمات ناشی از تکان های حفاظ بر روی دیوار کاسته می شودو امکان اسیب به دیوار به حداقل ممکن می رسد.

حفاظ شاخ گوزنی

نصب حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از بیس پلیت

در این روش پلیت هایی را در هنگام دیوارچینی داخل دیوار کارگزاری شده که بسیار منطقی و مناسب است ولی در برخی دیوارها که این کار انجام نگرفته می توان این کار را با ایجاد ۴ سوراخ و کوبیدن پیم در این سوراخ ها و اتصال پلیت به پیم ها بستر مناسبی را برای نصب گارد ایجاد کرد که از استحکام و زیبایی بالاتری برخوردار باشد. این پلیت ها باید در فواصل حداقل یک متر از یکدیگر کار گذاشته شود سپس حفاظ ها را می توانیم بر روی این پلیت ها جوش دهیم و در مرحله اخر قسمت های جوش شده را با استفاد از رنگ لکه گیری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547