کاربرد حفاظ شاخ گوزنی محوطه چیست؟
27 مارس 2022
مزیت و کاربرد محافظ روی دیواری
5 آوریل 2022

کاربرد نرده های امنیتی شاخ گوزنی

امنیتی و ایمنی بسیار بالایی که با استفاده از نرده های امنیتی شاخ گوزنی ایجاد خواهد شد در مقایسه با هزینه های اضافی دیگر بسیارارزشمند است برای افزایش امنیت از این روش را با اطمینان کامل استفاده کنید . بعد از جوشکاری گارد های دیوار آماده شده میباشد و باید رنگ آمیزی گردد و معمولا اندازه نرده هایی که به عنوان حفاظ ساخته و تولید می شود پروسه های زیاد و طولانی را طی می کنند به دلیل اینکه هزینه های پیشنهادی برای آنها بیشتر باشد .

محافظ شاخ گوزنی روی دیواری

وزن حفاظ شاخ گوزنی

گارد های بالای دیوار کم تراکم از وزن کمی برخردار هستند اما این وزن کم در حفاظ هایی با تراکم پایینتر دلیل بر بی ایمنی بودن حفاظ ها نبوده و حفاظ باید به گونه ای باشند که بتوانند ایمنی را برای ساختمان و دیگر مراکز مد نظر شما برقرار کنند و امکان سرقت را به صفر برسانند در واقع تراکم و ارتفاع حفاظ در وزن آنها تاثیر مستقیم دارد .

امنیت گارد ضد سرقت شاخ گوزنی

سیم خاردار گارد نرده ای گوزنی

حفاظ نرده شاخ گوزنی در ابعاد های بسیاری تولید میگردند تراکم هایی بسیاری در هر نوع از این حفاظ های موجود میباشد چه در حفاظ شاخ گوزنی چه بوته ای لیلیوم سرنیزه ای نیزاری هیچ فرقی نداشته و تراکم محافظ ها با هم متفاوت میباشند هر چه تراکم بالاتر برود قیمت به مراتب بالاتر رفته و هر تراکم پایین باشد قیمت حفاظ پایین تر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547