بهترین حفاظ بالای دیوار بلند
1400/03/23
بهترین نرده محافظ خانه
1400/03/23

انواع گارد فلزی بالای دیوار

یک نکته ی بسیار مهم در حفاظ نیزار این میباشد که این نوع حفاظ دارای نقاط جوش بسیار کمتری در مقایسه با انواع گارد فلزی بالای دیوار است زیرا در حفاظ نیزار میلگرد ها مستقیما به شاسی جوش می خورند. این در حالی است که مثلا در نمونه ی شاخ گوزنی یا بوته ای شاخه های فرعی به شاخه های اصلی جوش می خورند. هر چه تعداد نقاط جوش خوردگی بیشتر باشد، امکان پوسیدگی بیشتر است. بنابراین حفاظ نیزار نسبت به سایرین مقاوم تر است.

حفاظ فلزی دیوار

ارتفاع استاندارد انواع حفاظ بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی یا نرده حفاظ بوته ای در ارتفاع بالا تر از 90 سانت سبب میشود تا محیط داخل ساختمان به خصوص منازل دلگیر شود . بیشترین دلیل طراحی ساده این نوع حفاظ در عین ساده بودن برای ارتفاع های بالاتر از 100 سانت طراحی شده است . سایت دوسازه طراح اولین تولید کننده این نوع نرده حفاظ است . نسخه اصلی این حفاظ در ارتفاع 100 سانت با میلگرد 10 ساده و در ارتفاع های 120 و 140 سانت با میل گرد 12 ساده است .

حفاظ فلزی دیوار

بهترین محافظ بالای دیوار بلند

این مدل حفاظ از لحاظ زیبایی قابل قیاس با دو نوع حفاظ قبلی نیست. ازاین لحاظ برتری خاصی نسبت به سلیر حفاظ ها دارد. جدا از تامین امنیت یک نوع دکوراسیون ساختمان نیز به حساب می آید. طراحی و ساخت حفاظ نیزار یا سرنیزه بسیار زیبا و ایمن است.

از بهترین حفاظ روی دیوار را می توان با توجه به شرایط قرارگیری ساختمان سفارش داد و از مزیت های منحصر به فردی که این محصول داراست، بهره مند شوید به منظور تولید حفاظ دیوار از بهترین نوع از فلزات بهره گرفته شده است. استفاده از آهن موجب افزایش طول عمر و همچنین کیفیت نرده روی دیوار شده است. انواع متنوعی از این محصول با تنوع رنگی گسترده ای نیز بازار عرضه شده اند تا تمام مصرف کنندگان بتوانند مطابق با رنگ دیوارها و نمای ساختمان اقدام به تهیه این محصول کاربردی نمایند و از آن بهره مند .

مشاهده مطلب
معرفی مدل حفاظ نرده حفاظ شاخ گوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا