درب آکاردئونی

برای جلوگیری از ورود دزدان از حفاظ پشت درب ضد سرقت باید استفاده کرد. درب آکاردئونی با نام های حفاظ درب آپارتمان، درب آکاردئونی، حفاظ کشویی، درب کرکره کشویی و حفاظ ضد سرقت شناخته می شود. با توجه به طرح ها و مدل های جدید حفاظ آکاردئونی ، حفا‌ظ های درب آپارتمان ضد سرقت متفاوت هستند و نصب حفاظ آکاردئونی در آپارتمان بسیار سریع و کمتر از نیم ساعت انجام میشود .

حفاظ آکاردئونی به نوعی حفاظ کشویی گفته میشود که اغلب جهت حفاظت از درب محافظ ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد و در مواردی همچون مغازها و انباری ها و مکان های دیگر نیز بکار گرفته میشود. حفاظ درب همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد.

 

درب آکاردئونی

 

قیمت نصب حفاظ در آپارتمان

حفاظ آکاردئونی با نام های دیگری چون حفاظ کشویی ، درب کشوئی ، درب کرکره ای نیز به این نوع حفاظ درب آپارتمان به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. حفاظ آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه سازی فضای خواهد شد. هزینه نصب و قیمت درب آکاردئونی با توجه به ابعاد حفاظ محاسبه می گردد.

 

 

 

درب آکاردئونی خود را امروز سفارش دهید. قیمت درب آکاردئونی نسبت به امنیتی که دارد ارزش خرید این محصول را بالا می برد.  سفارش این محصول امنیتی آسان است! با حفاظ صنعت تماس بگیرید و یک وقت ملاقات با یکی از کارشناسان امنیتی آموزش دیده حفاظ در آپارتمان حفاظ صنعت رزرو کنید. در هر منطقه برای نصب درب آکاردئونی تهران و کرج و یا درب آکاردئون در غرب یا شرق و شمال و جنوب تهران که هستید ما نزدیک ترین کارشناس به منطقه شما را میفرستیم. سفارش درب آکاردونی سریع انجام میشود و نصب و آماده سازی آن فقط سه روز وقت می گیرد.

 

مدل های حفاظ آکاردئونی در انواع حفاظت درب ورودی قیمت خرید درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی ارزان سه لوزی (۲ خم) تماس بگیرید
درب آکاردئونی سه گل (چهار خم) تماس بگیرید
درب آکاردئون سه لوزی تسمه نقش دار (چهار خم) تماس بگیرید
حفاظ آکاردئون مدل چهار لوزی تماس بگیرید
درب اکاردئونی چهار لوزی (تسمه نقش دار) تماس بگیرید
حفاظ اکاردئونی مدل ایتالیایی متر مربع تماس بگیرید
حفاظ درب آپارتمان مدل ایتالیایی (تسمه نقش دار) تماس بگیرید
خرید حفاظ درب اپارتمان مدل پیچ (شکلاتی) تماس بگیرید
درب کشویی مدل پیچ شکلاتی (تسمه ی نقش دار) تماس بگیرید
خرید اینترنتی حفاظ آکاردئونی مدل دوبل (پرچ مخفی) تماس بگیرید
درب آکاردئونی مدل دوبل پرچ مخفی (تسمه نقش دار) تماس بگیرید
درب آکاردیونی مدل دوجداره سفارشی تماس بگیرید
حفاظ آکاردیونی مدل دوجداره سلطنتی (تسمه نقش دار) تماس بگیرید
درب حفاظ آکاردئونی مدل دوجداره سفارشی پرچ مخفی تماس بگیرید
هزینه حمل و نقل و نصب حفاظ درب آکاردئونی (تهران) تماس بگیرید

 

محاسبه حفاظ درب منزل آکاردئونی

از نظر قیمت باید گفت حفاظ درب آپارتمان در مدل ها و اندازه های مختلف قابل سفارش و خرید هستند و قیمت حفاظ آکاردئونی به وزن آهن استفاده شده و مدل درب آکاردئونی بستگی دارد. یکی از بهترین وسیله ها برای افزایش امنیت ساختمان شما، نصب درب آکاردئونی است. حفاظ های درب آپارتمان جدید ، در واقع یک حفاظ فلزی درب آپارتمان جدید است که مثل ساز آکاردئون ساخته می شود و پشت درب ساختمان شما نصب می شود.

حفاظ آکاردئونی از بهترین مدلهای حفاظ درب آپارتمان است که در ساختمانهای مسکونی و تجاری می توان از آن استفاده کرد. درب آکاردئونی امنیت بسیار بالایی دارد و جلوی ورود افراد ناآشنا و سارقان را می گیرد. درب های آکاردئونی معمولا متناسب با ابعاد درب واحد شما ساخته میشوند. نرده فلزی درب آپارتمانی توسط دستگاه جوش به چارچوب درب واحد شما جوش داده میشوند تا به راحتی جدا نشوند. این درب ها در انواع تاشو و کشویی طراحی میشوند. نوع تاشوی آن ها برای زمانیست که شما فضای کافی برای باز کردن درب را داشته باشید.

 

حفاظ آکاردئونی

 

انواع حفاظ درب آپارتمان جدید آکاردئونی :

حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان طرح ها و مدل های مختلفی از لحاظ تغییرات قرارگیری جوشکاری تسمه دارند که از جمله آنها میتوان به درب ۳ گل – درب ۴ گل – درب ۵ یا تمام گل ( منظور از گل تعداد ۲ ردیف لوزی افقی ممتد روی حفاظ درب ضد سرقت کشویی است ) و طرح های فانتزی حفاظ درب آپارتمان بصورت درب اکاردئونی پیچی و درب آکاردئونی ایتالیایی که در زیر به این نوع حفاظ های درب آپارتمان اشاره شده است . نوع تمام گل بهترین مدل حفاظ پشت درب آپارتمان با ۴ لایه تسمه عمودی ( ۴ تسمه اضافه پشت سر هم ) بهترين نوع حفاظ آهنی درب آپارتمان است و شما ميتوانيد به آسانی برای تامين امنيت منزل خود از آنها استفاده کنيد.

حفاظ کشویی درب آپارتمان یک سازه تاشو است که قاب بر روی چهارچوب در ورودی آپارتمان شما نصب می‌شود. اتصال این حافظ آهنی درب‌ به در خانه شما از طریق چند جوش ساده صورت می‌گیرد. البته که ساده بودن به معنای کم‌اهمیت بودن نیست. درب آهنی متحرک آکاردئونی اصطلاحا به حفاظی با مشبک هایی عمدتا بصورت لوزی و از جنس آهن می گویند که به عنوان یک حایل امنیتی و جداکننده برای فضاهای مختلف استفاده می شود که عمدتا به عنوان یک گارد درب ضدسرقت استفاده می شود.

 


 

درب آکاردئونی سه لوزی ساده (۲خم)

حفاظ درب آکاردئونی سه لوزی معمولی ترین نوع حفاظ نسبت به  سایر حفاظ ها می باشد. از حفاظ آکاردئونی به دلیل جمع شدن در اماکنی که فضای کمی دارند مورد استفاده قرار میکیرد تا مزاحمتی ایجاد نکند. به دلیل ریلی بودن حفاظ آکاردئونی که توسط بلبرینگ شبکه های تشکیل دهنده درب آکاردئونی به شاسی متصل می کند. تا به آسانی توسط دست بتوان باز و بسته نمود. وزن درب آکاردئونی نسب به درب آهنی و کرکره ای بسیار کم است.

درب آکاردئونی 3 گل

 

ثبت سفارش


 

حفاظ آکاردئونی سه لوزی (چهار خم)

این نوع حفاظ درب که به حفاظ آکاردئونی سه لوزی چهارخم معروف ‌شده در هنگام باز شدن،  حدود یک متر و بیست سانت را پوشش می دهد. تا مشکلی در فضاهای کم بوجود نیاورد. حفاظ آکاردئونی سه لوزی چهارخم در انواع مدل ها و نقش های مختلف در شرکت حفاظ صنعت تولید و روانه بازار می شود. کلیه کارهای گروه حفاظ صنعت با ضمانت یک ساله  بی قید و شرط ساخته و نصب میشوند. درب آکاردئونی ۳ گل خم راه را برای ورود سارقان سخت میکند . امنیت منازل خود را به ما بسپارید. اگر به هنگام ساخت و نصب درب آکاردئونی چهار خم چهارچوب درب آهنی نباشد، بایستی حفاظ به دیوار بولت گردد. به هنگام خرید درب آکاردئونی باید در نظر داشت که این نوع درب ها هیچ گاه کمتر از سه گل یا سه لوزی نباشند.

درب آکاردئونی 3 گل 4 خم

 

ثبت سفارش


 

حفاظ پشت درب مدل چهار لوزی

حفاظ آکاردئونی چهارگل معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می شود. که واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها استفاده می کنند. حفاظ آکاردئونی به صورت چهار لوزی می باشد یعنی هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد و چهارچوب این درب و تسمه ها به صورت دوبل است. حفاظ آکاردئونی چهارلوزی یکی از تولیدات شرکت حفاظ صنعت می باشد که از نظر امنیت بسیار بالا می باشد .

درب آکاردئونی 4 گل

 

ثبت سفارش


 

حفاظ درب ضد سرقت مدل پیچی (شکلاتی)

یکی از زیباترین انواع درب های آکاردئونی طرح پیچی میباشد که در طراحی حفاظ آکاردئونی پیچ شکلاتی در قسمت تسمه های قدی درب آکاردئونی یک پیچ که توسط کوره آتش قالب گیری  شده و حالت شکلاتی می گیرد. درب آکاردئونی پیچ شکلاتی در دو نوع ساخته میشود. درب آکاردئونی پیچ شکلاتی یکی از بهترین محصولات حفاظ آکاردئونی شرکت حفاظ صنعت میباشد. مراحل طراحی و تولید این مدل حفاظ تماما توسط متخصصین شرکت حفاظ صنعت انجام شده است . این مدل درب آکاردئونی اصلاح شده حفاظ آکاردئونی ۳ گل میباشد و از نظر امنیت از حفاظ ۳ گل امن تر است. در کنار امنیت بالای این حفاظ میتوان به زیبایی بیشتر آن نسبت به دیگر مدل ها اشاره کرد. درب آکاردئونی پیچ شکلاتی، با دارا بودن پیچ های به مانند شکلات در طول تسمه های عمودی، مقاومت بسیار بالایی در برابر اجسام سخت نظیر دیلم و … دارد. این پیچ های شکلاتی از داخل به یکدیگر جوش خورده و مقاومت بیشتری نسبت به مدل های خمکاری شده ایجاد میکند.

درب آکاردئونی پیچی

 

ثبت سفارش


 

حفاظ درب آپارتمان طرح ایتالیایی

حفاظ آکاردئونی ایتالیایی از لحاظ ایمنی معادل با یک درب چهار گل بوده. اما از نظر کیفیت و زیبایی یکی از بهترین تولیدات کارگاه ساخت و ساز اکاردئون شرکت حفاظ صنعت است. که کیفیت قابل قبولی دارند اما درب های ایتالیایی با طول تسمه یک متری ساخته شده است. به طور معمول درب های کشویی از سه ردیف لوزی با طول تسمه پنجاه سانتی متری تولید میشوند. اما حفاظ آکاردئونی ایتالیایی برای لوزی های خودبا طول تسمه یک متری ساخته شده و ضریب امنیت بیشتری به حفاظ آپارتمان میدهد. دوگل بودن دربآکاردئونی ایتالیایی  باعث شده نمای بهتر و امنیت بالاتر نسبت به حفاظ های اکاردئونی سه لوزی باشد. این محصول درب اکاردئونی بسیار روان تر نسبت به درب های ۳ گل جمع و باز می شوند. جنس استفاده شده در این محصول از نوع تسمه فابریک ۲۰*۵ فولادی میباشد.

درب آکاردئونی ایتالیایی

 

ثبت سفارش


 

درب آکاردئونی مدل سه لوزی (پرچ مخفی)سه لایه تسمه عمودی

حفاظ آکاردئونی دوبل پرچ مخفی دارای سه لایه تسمه عمودی  ضخامت ۲۰*۵ فابریک فولادی میباشد که ضریب امنیت حفاظ آکاردونی  ۳ لوزی را بالا برده و به هیچ عنوان پرچ های اصلی این نوع محصول با دریل و دیلم قابل نفوذ نمی باشد. تسمه عمودی که به صورت دوبل روی پرچ ها میخورد به هیچ عنوان نمیتوان با قیچی ورق بر و اهرم باز کرد. کلاف این محصول حفاظ آکاردئونی  از نوع قوطی ۳۰*۵۰ مرغوب و درجه یک بازار تهیه شده که  ضخامت ورق آن ۲میل می باشد.

درب آکاردئونی 3 گل پرچ مخفی

 

 

ثبت سفارش


 

حفاظ آکاردئونی طرح سه لوزی سلطنتی سه لایه دوبل تسمه عمودی پرچ مخفی (تسمه نقش دار)

تسمه های نقش دار بهتر است در مدل های دوبل ۳ لایه استفاده شوند زیرا این تسمه ها از استحکام بالایی برخوردارند که برای مدل های دوبل می توان علاوه بر زیبایی از ویژگی مستحکم بودن تسمه نیز بهره برد. حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی تسمه نقش دار با طرح منحصر به فرد خودش بسیار زیبا می باشد. که برای آپارتمان ها و جداسازی بخش های تالار و همچنین داخل بازار از این نوع از حفاظ استفاده می شود.

درب آکاردئونی 3 گل سلطنتی نقش دار

 

ثبت سفارش


 

درب آکاردئونی مدل ۵ لوزی دوجداره سفارشی پرچ مخفی ۴ لایه تسمه عمودی

حفاظ آکاردئونی دوجداره پنج لوزی سفارشی از تولیدات منحصر به فرد حفاظ صنعت می باشد. طراحی این محصول توسط تیم فنی حفاظ صنعت انجام گرفته است . و تمامی میخ پرچ های به کار رفته در درب آکاردئونی دوجداره پنج لوزی سفارشی مخفی می باشند. یعنی اینکه یه تسمه روی پرچ ها قرار گرفته می شود. و به هیچ عنوان دسترسی به میخ پرچ به کار رفته در درب اکاردیونی امکان پذیر نمی باشد. دارای استحکام بسیار بالا به جهت دارا بودن پوشش تمام لوزی مخفی بودن پرچ های اصلی درب جهت برش توسط دریل یا فرز به هیچ عنوان جای خالی جهت وارد کردن دیلم و جکهای ماشین را ندارد بسیار روان و کم جا ریلهای مورد استفاده  به صورت سفارشی ساخته شده و بلبرینگ های درجه یک جهت روان بودن درب استفاده می شود.

درب آکاردئونی 5 گل پرچ مخفی

 

ثبت سفارش


 

درب آکاردئون دوجداره سلطنتی ۵ لوزی (تسمه نقش دار) ۴ لایه تسمه عمودی

حفاظ آکاردئونی دو جداره سلطنتی یکی از زیبا ترین و امنیتی ترین مدل های درب های آکاردئون بوده که علاوه بر زیبایی از استحکام بالایی برخوردار است .تسمه های نقش دار بهتر است در مدل های دوبل ۳ لایه استفاده شوند زیرا این تسمه ها از استحکام بالایی برخوردارند که برای مدل های دوبل می توان علاوه بر زیبایی از ویژگی مستحکم بودن تسمه نیز بهره برد . درب اکاردئونی سفارشی سلطنتی با تسمه نقش دار پرچ مخفی از تولیدات منحصر به فرد حفاظ صنعت می باشد. تمامی میخ پرچ های به کار رفته در این درب اکاردئونی مخفی می باشند یعنی اینکه یه تسمه روی پرچ ها قرار گرفته می شود و به هیچ عنوان دسترسی به میخ پرچ به کار رفته در درب اکاردئونی سلطنتی امکان پذیر نمی باشد .  تمامی میخ پرچ های به کار رفته در این درب اکاردئونی مخفی می باشند یعنی اینکه یه تسمه روی پرچ ها قرار گرفته می شود و به هیچ عنوان دسترسی به میخ پرچ به کار رفته در درب اکاردئونی سلطنتی امکان پذیر نمی باشد.

درب آکاردئونی تمام گل سلطنتی

 

ثبت سفارش


بهترین درب آکاردئونی ( حفاظ کشویی )

بهترین حفاظ درب آپارتمان حافظ درب اکاردئونی که به صورت خلاصه آن را درب اکاردئونی هم می نامند نوعی حفاظ آهنی امنیتی پشت درب منزل هستند که معمولاً جلوی درب های ورودی واحد آپارتمانی نصب می‌شوند تا به امنیت آن‌ها کمک کنند. خیلی ها این درب ها را با نام حفاظ درب ضد سرقت می شناسند. دلیل این نامگذاری اکاردئونی هم احتمالاً همانطور که گفته شد. الهام گرفته از ساز آکاردئون است و به ویژگی کشویی و کرکره‌ای بودن آن ها اشاره دارد.

حفاظ کشویی : همین ویژگی تاشو بودن در واقع یکی از نقاط قوت این درب ها، یعنی اشغال فضایی بسیار کم هم است. این امر به خصوص در زمان بسته بودن این درب ها مشهود است که کاملا فشرده می شوند. و فضایی چند برابر کمتر از اندازه‌ی واقعی خود در زمان باز خودن را اشغال می‌کنند. بنابراین، اگر مشکل محدودیت فضا دارید، و یا اینکه راه پله ی کوچکی دارید،‌ حفاظ اکاردئونی بهترین گزینه برای شما خواهد بود . بهترین درب اکاردئونی تولید شده از نظر امنیت و هزینه ساخت ، حفاظ آکاردئونی دوجداره پرچ مخفی می باشد.

 

محافظ درب آکاردئونی

 

حفاظ درب آپارتمانی ( محافظ گارد درب آپارتمانی )

یکی از بهترین وسیله ها برای افزایش امنیت ورودی درب منزل شما، نصب محافظ درب آکاردئونی است. حفاظ درب ، در واقع یک حفاظ کشویی فلزی است که مثل ساز آکاردئون ساخته می شود و پشت درب ساختمان شما نصب می شود. حفاظ آکاردئونی از بهترین مدلهای حفاظ درب آپارتمان است که در ساختمانهای مسکونی و تجاری می توان از آن استفاده کرد. درب آکاردئونی امنیت بسیار بالایی دارد و جلوی ورود افراد ناآشنا و سارقان را می گیرد. از نظر قیمت باید گفت که این حفاظ ها در مدلها و اندازه های مختلف قابل سفارش و خرید هستند و قیمت حفاظ آکاردئونی به وزن آهن استفاده شده و مدل درب آکاردئونی بستگی دارد. خرید و نصب درب آکاردئونی بسیار مقرون به صرفه است؛ زیرا از سرقت پول و وسایل ارزشمند شما جلوگیری میکند و امنیت جانی و روانی شما را حفظ می کند.

حفاظ آکاردئونی جزو حفاظ درب آپارتمان مدل جدید با کاربرد امنیت بیشتر منزل، معمولا جلوی درب ورودی واحد نصب میشوند، اما کاربرد های درب های آکاردئونی فقط به اینجا ختم نمیشود و شما میتوانید این درب ها را در موارد زیر مشاهده کنید؛

 • درب پارکینگ
 • درب فروشگاه ها
 • درب های آکاردئونی کارگاهی
 • درب زیر زمین
 • جدا کننده فضا در فضا های اداری
 • قفس حیوانات وحشی در باغ وحش ها
 • ایست بازرسی ها
 • پنجره طبقات پایین
 • دیواره حفاظ منبع آب و …

 

گارد محافظ درب

 

امنیت حفاظ درب آکاردئونی

جالب است بدانید که درب های ضد سرقت آپارتمانی در کمتر از ۱ دقیقه باز میگردند !!!!!! و اما اگر از درب آکاردئونی با ضریب اطمینان پایین استفاده کنید آنها با دیلم انداختن سعی بر باز کردن درب از طریق لولا می شوند اما اگر از درب های اکاردئونی با ضریب اطمینان بالا استفاده کنید مطمعن باشید که آنها حتی به فکر باز کردن درب خانه شما نمی افتند چون این کار بسیار وقت گیر می باشد، کافی می باشد آسانسور حرکت کند آنها باید فرار کنند. این را بدانید که اگر دزد بسیار حرفه ای و کار بلد هم باشد در زمان انجام کار بیشترین استرس بر او وارد میگردد. هیچ وقت با سارق در حال دزدی درگیر نگردید! فقط یک صدا کوچک از طرف شما کافی می باشد تا او فرار کند، چون حجم زیاد استرس بر او باعث شده که برای فرار دست به هر کاری بزند. کاربرد درب آکاردئون فلزی یا حفاظ درب منزل تنها مختص درب های ورودی داخل ساختمان نیست. انواع درب آکاردئونی پارکینگی برای فضای خارج از ساختمان و محوطه پارکینگ و حیاط نیز قابلیت نصب را دارند. حفاظ آکاردئونی امروزه با توجه به آمار بالای سرقت در منازل مسکونی، وجود حفاظ درب یکی از بهترین گزینه های پیش روی هر صاحب خانه ای است. تا به این منظور با خرید یک درب آکاردئون بتواند سلامت و امنیت جانی و مالی خود و خانواده خود را از شر هر گونه مزاحم حفظ نماید.

 

حفاظ درب

درب آکاردئونی ایمن ترین حفاظ آهنی

حفاظ صنعت تولید کننده بهترین و مقاوم ترین حفاظ های اکاردئونی برای درب آپارتمان و پنجره میباشد . در برآورد قیمت محافظ درب آهنی آکاردئونی چند عامل تاثیر مستقیم و مضاعف دارند. هزینه ساخت و نصب و هزینه آهن آلات و ابزار یراق مورد استفاده برای آن این عوامل می باشند. اما آیا روشی برای بهینه سازی قیمت تمام شده درب آهنی آکاردئونی وجود دارد؟ پاسخ این سوال بله است. یک سازنده با تجربه و کاربلد که با چند و چون کار آشنا باشد می تواند در این بهینه سازی دید خوبی داشته باشد.

درب آکاردئونی برای محافظت ورودی درب منزل به عنوان حفاظ پشت درب آپارتمان مورد استفاده قرار می گیرد و امنیت آن را بالا می برد. برای افزایش امنیت در واحد های تجاری بهترین گزینه بوده و به راحتی و بدون صرف وقت زیاد می توان از آن استفاده کرد. برای انواع واحدهای اداری نیز می توان از درب فلزی ضد سرقت آکاردئونی استفاده کرد. درب آکاردون به لحاظ داشتن قابلیت جمع شوندگی کمترین فضای لازم را گرفته و از نظر فضا هم هیچ نگرانی برای آن وجود نخواهد داشت. چارچوب درب آکاردئونی فلزی در صورت لزوم به صورت کامل جمع شده و در عرض ورودی خانه شما نیز تاثیر منفی نخواهد داشت.

 

نرده درب آپارتمان

 

 

کدام مدل حفاظ درب آکاردئونی برای امنیت آپارتمان مناسب است ؟

اگر بدنبال انجام یکباره امنیت درب ورودی منزل خود هستید پیشنهاد ما طرح درب آکاردئون پرچ مخفی میباشد که در این نوع طرح درب آکاردئونی چند لایه تسمه پشت هم قرار گرفته است که داری ضریب امنیت ۹۹ درصد است و تنها راه باز کردن این درب ها با سنگ فرز میباشد که اصولا دزدان جای سخت را انتخاب نمیکنند 😉

امنیت درب آکاردئونی چه مقدار است ؟

درب های آکاردئونی توليد شده در کارگاه حفاظ صنعت معمولا دارای يک سری استانداردهایی هستند که امنيت را در اين زمينه برآورده خواهند کرد. دقت داشته باشيد که در اين حالت، امکان نصب دو يا چند قفل مخفی و آویز برای اين نوع حفاظ درب آپارتمان وجود دارد . زمانی که اين حفاظ آهنی درب با جوش به درب منزل شما متصل شوند، امنیت خانه را تا حد بسياری برآورده خواهند کرد و به همين دليل هم گفته می شود که اين نوع حفاظ درب ها کاملا ضدسرقت هستند. اين نوع حفاظ ها همچنين طرح های مختلفی دارند که از جمله آنها مي توان به درب ۳ گل – درب ۴ گل – درب ۵ یا تمام گل ( منظور از گل تعداد ۲ ردیف لوزی افقی ممتد روی حفاظ درب است ) و طرح های فانتزی حفاظ درب آپارتمان بصورت درب اکاردئون پیچی و درب اکاردئونی ایتالیایی که در زیر به این نوع حفاظ های درب آپارتمان اشاره شده است . نوع تمام گل با ۴ لایه تسمه عمودی ( ۴ تسمه اضافه پشت تسمه اصلی ) بهترين نوع حفاظ پشت درب آپارتمان است و شما ميتوانيد به آسانی برای تامين امنيت منزل خود از این حفاظ های ضد سرقت آپارتمانی استفاده کنيد.

قیمت ساخت و نصب درب آکاردئونی چگونه محاسبه میگردد ؟

شما می توانید برای دریافت کامل قیمت حفاظ های آکاردئونی ، با پشتیبانی ما در واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴ پیام دهید.

چگونه یک درب آکاردئونی شیک سفارش دهیم ؟

درب آکاردئونی انواع مختلفی دارد؛ با توجه به بودجه ی شما میزان امنیتی که در نظر گرفته‌اید هنگام کارشناسی برای اندازه گیری درب آپارتمان از بین مدل‌های متنوع داخل کاتالوگ بهترین گزینه را به شما پیشنهاد خواهیم داد . کافی است با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ تماس بگیرید .

 

فرمـــول محـاسبه قیـمت حفـاظ ضد سرقت درب آکاردئونی :

محاسبه اندازه گیری نصب درب آکاردئونی = ارتفاع: از بالای چهارچوب (بیرون) تا کف زمین * عرض: قسمت بیرون به بیرون چهارچوب

برای تعیین قیمت درب آکاردئونی باید به موارد متعددی دقت کرد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:
عرض در آکاردئونی : هر چه در جمع‌وجورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد، باعث می‌شود تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین‌تری پرداخت شود.
ارتفاع در آکاردئونی : ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت. هر چه به درب کوتاه‌تری نیاز داشته باشید، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت.
طرح در آکاردئونی : نوع طرح درب آکاردئونی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده‌تر باشد و از گل‌های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان‌تر خواهد بود.

 

مدل درب آکاردئونی

 

قیمت درب محافظ آکاردئونی

یکی دیگر از موارد استفاده این نوع درب‌ها آکاردئونی پارکینگ‌هاست. ممکن است به دلایل مختلف از جمله کاهش هزینه و یا نبود فضای مناسب برای استفاده از انواع دیگر درب های ورودی از درب آکاردئونی پارکینگ استفاده شود. در این حالت درب آکاردئونی دیگر حفاظی برای در اصلی نیست و خود به عنوان در اصلی نصب می‌شود. درب آکاردئونی پارکینگ عموماً بدین صورت است که دو درب مجزا و در اصطلاح دولنگه ساخته و در محل نصب می‌شود. البته در آکاردئونی یک‌ لنگه هم وجود دارد. دو درب در هنگام بسته شدن توسط قفل‌های ایمن به یکدیگر وصل شده و در هنگام باز شدن درب پارکینگ، از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می‌گیرند.

تراکم تسمه درب آکاردئونی : هر چه فاصله تیغه‌های عمودی درب‌های آکاردئونی بیشتر باشد، به معنای استفاده کمتر از تیغه‌های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت درب اکاردئونی است.

 

درب ضد سرقت آکاردئونی

 

سازنده انواع حفاظ آهنی درب آپارتمان

استفاده از این در فضای داخلی بدین منظور است که در عین تقسیم‌ بندی فضا، به دلیل شفافیت مانع دید نمیشود. ضمن این که باز و بسته کردن و جابه‌جایی آن نیز کار دشواری نیست. برخی مغازه‌ داران و صاحبان فروشگاه به دلایل مختلف از این نوع درب برای حفاظت از سرمایه خود استفاده می‌کنند. نداشتن صدای گوش‌خراش همچون کرکره‌های متداول مغازه‌ای، امنیت بالا و سهولت باز و بسته شدن ازجمله دلایلی است که موجب برتری درب آکاردئونی فروشگاهی به سایر اشکال می‌شود.
معمولاً در کارگاه‌های بزرگ که رفت‌وآمد وسایل نقلیه زیاد است، لزوم یک درب اکاردئونی مستحکم که باز و بسته شدن آن نیز ساده باشد، احساس می‌شود. در این حالت استفاده از یک در ورودی آکاردئونی می‌تواند گزینه مناسبی باشد. معمولاً تجهیزات موجود در این کارگاه‌ها دارای ارزش اقتصادی زیادی است و علاوه بر این که معمولاً نگهبان، رفت‌وآمد به کارگاه را کنترل می‌کند، در ورودی نیز موضوع مهمی است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. از طرفی ممکن است رفت و آمد ماشین‌ها به‌خصوص ماشین‌های بزرگ به کارگاه زیاد باشد و در نتیجه باز و بسته شدن در نیز نباید با دشواری روبرو باشد.
انتخاب رنگ درب آکاردئونی کاملاً به فضایی که در آن نصب می‌شود بستگی دارد و مطابق سلیقه شما است، رنگ‌‌های مشکی، مشکی مسی، قهوه‌‌ای سوخته، سفید و سفید نقره‌‌ای ازجمله رنگ‌ های پرطرفدار در این زمینه است.

بهترین درب آکاردئونی

 

مزایای درب آکاردئونی

یکی از مواردی که امروزه از الزامات ورودی آپارتمان ها و اماکن اداری به شما میرود حفاظ آکاردئونی میباشد . شاید ما به خوبی از مزایای درب آکاردئونی آگاه نیستیم اما اگر نگاهی به پرونده های سرقت و شگردهای جدید باز کردن درب ها داشته باشیم بدون شک خواستار استفاده از آن در ورودی آپارتمان و حفاظ برای درب های نفر رو محل کار و خانه های ویلاییو  پارتیشن بندی ها خواهیم شد . حفاظ صنعت به شما عزیزان توصیه میکند بدون هیچ معطلی نسبت به خرید و نصب یکی از مدلهای دربهای آکاردئونی اقدام نموده و برای همیشه امنیت ورودی منزل و دفتر محیط کاری خود را تضمین کنید .

 

نوع پرچ های حفاظ اکاردئونی  :

به طور کلی درب آکاردئونی بر روی پرچ ها استوار است و با باز شدن پرچ ها تمام تسمه ها از هم جدا شده و امکان نفوذ به حفاظ آکاردئونی فراهم میشود. سارقان با علم بر این موضوع با استفاده از پیچ گوشتی و دریل شارژی اقدام به باز کردن پرچ ها میکندد. اما شرکت حفاظ صنعت با استفاده از پرچ های خزینه خرده در حفاظ های خود، امکان نفوذ به درب آکاردئونی از طریق پرچ ها را از بین میبرد. استفاده از پرچ خزینه خرده در حفاظ باعث میشود تا پرچ ها حالت برآمدگی رو تسمه ها نداشته باشد. پرچ خزینه خرده با سطح تسمه ها یکسان میشود و حالت برآمده ندارد تا با دریل شارژی یا پیچ گوشتی باز شود.

 

فاصله تیرک های این حفاظ چقدر است ؟

فاصله تیرک های عمودی درب اکاردئونی هنگام باز بودن ۱۵ سانتی متر است. این فاصله تیرک های عمودی بهترین فاصله میباشد. در این فاصله ۱۵ سانتی امکان قرار گیری جک خوردرو فراهم نیست و در نتیجه یکی دیگر از روش های نفوذ سارقان به درب آکاردئونی از بین میرود.

 

نوع رنگ درب آکاردئونی چیست ؟

در مورد رنگ درب آکاردئونی هم شرکت حفاظ صنعت از رنگ کوره ای الکترواستاتیک درجه یک در این حفاظ کشویی استفاده کرده است. نحوه رنگ آمیزی هم به این صورت است که رنگ پودری بر روی تمام قسمت های حفاظ ریخته میشود. سپس حفاظ وارد کوره با حرارت ۲۵۰ درجه سانتی گراد میشود و در آنجا مراحل رنگ آمیزی به اتمام میرسد. درب های اکاردئونی به دلیل قرار گیری در فضای خارجی و در شرایط آب و هوایی مختلف، همچنین به دلیل تعداد دفعات باز و بسته شدن زیاد،باید دارای رنگی مقاوم به شرایط آب و هوایی و سایش داشته باشد. بسیاری از درب های اکاردئونی موجود در بازار دارای رنگ روغنی میباشد. استفاده از رنگ روغنی سبب رنگ پریدگی تسمه های درب پس از مدتی میشود. به همین دلیل استفاده از رنگ کوره ای بسیار مهم است.

 

نوع قفل این حفاظ کشویی اکاردئون

شرکت حفاظ صنعت به عنوان بهترین تولیدکننده درب اکاردئونی در ایران، در محصولات خود از دو نوع قفل استفاده میکند. قفل اول که رایج ترین نحوه استفاده از قفل در حفاظ هاست، استفاده از زبانه ای برای قفل ساده یا کتابی است. در این حفاظ هم دو زبانه قفل در بالا و پایین حفاظ وجود دارد. با استفاده از این زبانه های قفل امکان قفل کردن حفاظ از داخل و خارج درب فراهم است. نوع جنس این زبانه ها، تسمه با ضخامت ۸ میلی متر استاندارد است و امکان شکستن آن با وسایل معمول سرقت فراهم نیست. نوع دوم قفل به کار رفته در این حفاظ اکاردئونی، قفل مخفی یا همان قفل توکار میباشد. قفل مخفی فضایی تعبیه شده در داخل کلاف چهارچوب میباشد که قفل کتابی در آنجا قرار میگیرد. قفل قرار گرفته در این فضا دیگر امکان خارج شدن ندارد و فقط به وسیله کلید قفل میتوان آن را باز کرد. به همین دلیل استفاده از قفل مخفی در حفاظ های آکاردئونی ضریب امنیت درب اکاردئونی را به شدت بالا میبرد.

 

نوع ریل های این حفاظ آکاردئونی از چیست ؟

درب آکاردئونی دارای دو ریل در بالا و پایین میباشد. یکی از روش های نفوذ به درب آکاردئونی و اقدام به سرقت، خارج کردن تسمه ها از ریل توسط سارقان است. شرکت حفاظ صنعت با تکیه بر متخصصین خود، با فناوری به کار برده در ریل ها، امکان خارج کردن تسمه ها از ریل را از بین برده است و از نظر امنیتی توانسته است تایید بیمه و پلیس را دریافت کند. و اما در مورد نوع ریل های این حفاظ ، تمام وزن درب آکاردئونی بر روی ریل بالا قرار دارد. ریل بالا وظیفه تحمل وزن کلی حفاظ را بر عهده دارد . همچنین سهولت باز و بسته شدن درب آکاردئونی هم توسط ریل بالا صورت میگیرد. به همین دلیل شرکت حفاظ صنعت در ریل بالایی این حفاظ از بلبرینگ درجه یک استفاده میکند. همچنین با استفاده از ورق ۲ میلی متری خمکاری شده علاوه بر بالا بردن ضریب امنیت ریل ها، سهولت بیشتری در استفاده از حفاظ ایجاد کرده است. در مورد ریل های پایین هم، ریل پایین وظیفه حفظ تعادل کلی شبکه های داخلی حفاظ را بر عهده دارد. شرکت حفاظ صنعت در ریل های پایین این حفاظ با استفاده از نبشی ۳ و تسمه ۳ به شکل ناودانی، توانسته است تجربه بی نظیری از سهولت استفاده از درب آکاردئونی فراهم کند.

 

 

درب آکاردئونی بزرگ

 

درب آکاردئونی فلزی برای نصب روی درب آپارتمان منازل استفاده میشود که موجب می شود دزدان از ورود به مکان هایی که درب آنها دارای حفاظ رو دری میباشند خودداری کنند و همچنین حفاظ آکاردئونی در طرح های حفاظ ضد سرقت ۳ گل و درب آکاردئونی ۴ گل و حفاظ درب آپارتمان ۵ گل یا محافظ درب تمام لوزی و حفاظ کشویی طرح های ایتالیایی و پیچی تولید می گردند .

برای ساخت درب آکاردئونی آهنی در گروه حفاظ صنعت از تسمه های ۲۰*۵ که ۲۰ به عنوان پهنا و ۵ به عنوان ضخامت استفاده می شود که بعد از سوراخ کاری توسط دستگاه سمبه ماتریس جهت جوشکاری آماده می شوند. درب آکاردئونی بهترین حفاظ درب آپارتمان و حفاظ در منزل بازشو متحرک پشت درب آپارتمانی میباشد که برخلاف حفاظ در بازشو لولایی معمولی که برای باز و بسته شدن نیاز به فضا دارند تا درب را جای بدهند، حفاظ آکاردئونی در داخل خود جمع می‌شود .

کاربرد درب آکاردئونی

درهای آکاردئونی یک راه حل ساده و کاربردی برای جایگزین کردن آن با انواع دربها و پارتیشن بندی های تقسیم کننده ساختمانهای مسکونی و تجاری است. حفاظ صنعت در خدمت شماست با انواع کاربرد و مزایای درب آکاردئونی فرفورژه که عبارتند از :

 • کاربرد در محیط های ورودی منزل
 • درهای آکاردئونی مناسب کمد های مخصوص کارخانجات
 • در ساختمان های تجاری به جای درب نفررو و یا نصب جلو درب
 •   استفاده از مدلهای زیباتر برای کافه تریا ها
 •   اماکن عمومی دفاتر دولتی
 • مزایای درب آکاردئونی به دلیل زیبا بودن در خصوص پذیرایی ها و رستورانها نیز صدق میکند

 

حفاظ آکاردئونی

 

چرا استفاده از درب های آکاردونی زیاد شده است ؟

۱٫ زیبا بودن  موجب درخواست بیشتر مردم برای استفاده از این نوع حفاظ میباشد .

۲٫ طرح های آکاردئونی بسیار متنوع میباشند و همینکه مشتریان بتوانند سفارش خود را نسبت به طرح دلخواه خود داشته باشند انگیزه بیشتری برای آنها خواهد داشت .

۳٫ متریال استفاده شده نیز از مزایای درب آکاردئونی میباشد که آهن فرفورژه است . آهن فرفورژه بسیار انعطاف پذیر و  نسبت به سایر فلزات مقرون به صرفه میباشد
حفاظ آکاردئونی فلزی

چرا خرید دربهای آکاردئونی 

ما در مجموعه تولیدی خود برخی نکات اساسی را بسیار مورد توجه قرار میدهیم  تا بتوانیم حفاظ آکاردئونی تولید شده برای مشتری را که از قطعات گلنرده به دست می آید تا ده ها سال از نظر استحکام و کارایی ضمانت کنیم . به نکات زیر توجه کنید :

 ۱٫  جوشکاری co2  در تولید حفاظ آکاردئونی

ویژگیهای جوشکاری co2 را میتوانید در برگه مربوطه مطالعه کنید تا بدانید که چگونه این نوع جوشکاری میتواند ویژگیهای زیر را برای ما خلق کند :

 • مقاومت بینظیر قطعات گلنرده در برابر ضربات
 • مقاومت بسیار بالا در براب کشیدگی قطعات گل نرده
 • استحکام بینظیر در برابر خوردگیهای حفره ای
 • ماندگاری دائم بدون فرسایش متریال جوش
۲٫ دقت بالا در تولید دربهای آکادئونی

یکی از مزایای درب آکاردئونی به دلیل اینکه از صفر تا صد آن توسط تولیدی مد نظر شما دنبال میشود ساختار تراز درب ها میباشد  . به شدت این موضوع حائز اهمیت است و باید پیگیر آن باشیم که با مشکلاتی همچون : دویدگی درب ها ، کج و ماوج بودن زوارها ، هم اندازه نبودن شبکه ها و نقص فنی در قفل و بست های آن روبرو نشویم  . اما تولیدی حفاظ صنعت در کنار استفاده از بهترین نوع آهن فرفورژه به موارد زیر اهمیت خاصی میدهد :

 • دقت برش قطعات دربهای آکاردئونی
 • زوایای جوشکاری و مونتاژ قطعات
 • ابعاد و اندازه اسکلت دربها
 • ضخامت دقیق تسمه های آهنی و نحوه برش تسمه ها
۳٫ پوشش رنگ کوره ای دربهای آکاردئونی

ما پوشش های متنوعی برای فلزات و سایر متزلای های غیر فلز داریم که عمده پوشش کلیه متریالها رنگ میباشد . اما خود رنگکاری به چند نوع رنگ تقسیم میشود که یکی از آنها پوشش رنگ کوره ای است و رنگ کوره ای بهترین راه و مطمئنترین شیوه رنگکاری شناخته شده است  . حفاظ صنعت استفاده از پوشش رنگ کوره ای را نه تنها از مزایای درب آکاردئونی میداند بلکه این نکته را با ظرافت میکرونی در کارگاه رنگ دنبال خواهد کرد .

آمار سرقت از منازل در برخی ساختمان ها بیشتر گزارش شده است. سارقین به طعمه های بدون محافظ، دستبرد می زنند و ریسک ورود به خانه های دارای حفاظ را نمی پذیرند. موقع خروج از منزل با قفل کردن درب حفاظ آکاردئونی خانه را از خطر دستبرد محافظت کنید. حفاظ آکاردئونی فلزی را می توان بر روی درب ورودی آپارتمان و حتی درب پارکینگ ساختمان نیز نصب کرد. با تمام مزایایی که این حفاظ های فلزی دارند گاهی ایراداتی هم در آن دیده می شود. برای آشنایی با معایب درب آکاردئونی لازم است تا اطلاعاتی در مورد ساختار حفاظ داشته باشید. آیا درب ضد سرقت و حفاظ آکاردئونی می تواند جلوی سرقت از ساختمان را بگیرید؟

 

درب آکاردئونی چیست

 

 

درب آکاردئونی چیست ؟

درب آکاردئونی نوعی حفاظ برای ساختمان است که روی درب ورودی واحد و یا درب پارکینگ نصی می شود. تسمه های فلزی روی درب به وسیله پیم های فلزی به هم وصل شده و در قاب اصلی حفاظ آکاردئونی جای می گیرد. این درب به صورت ریلی در محل نصب حرکت می کند و بر خلاف دیگر انواع درب های ضد سرقت قابلیت جمع شدن روی یک پایه قاب را دارد. انواع درب های آکاردئونی از نوع تاشو هستند. موقعی که نیاز به استفاده از آن نباشد درب به صورت بسیار کم حجم در می آید. انواع ساده، طرح دار و حتی ریموت دار حفاظ آکاردئونی هم تولید شده که به سفارش مشتری در محل نصب می شود.

استفاده از حفاظ آهنی درب آپارتمان جهت جلوگیری از سرقت بسیار رایج است. ساختمان هایی که از حفاظ پنجره آهنی، حفاظ نرده ای و حفاظ درب آپارتمان استفاده می کنند با دزدی و سرقت روبرو نمی شوند. حفظ مال در نبود ساکنین با کمک سازه های امنیتی، شرط عقل است. هیچکس نمی خواهد دسترنج یک عمر خود را با سهل انگاری در معرض خطر قرار دهد. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی یکی از پر طرفدارترین سازه های امنیتی بر روی درب ورودی است. این حفاظ بدون اینکه لطمه ای به نمای بیرونی یا دکوراسیون فضای داخل بزند، امنیت قابل قبولی را ایجاد می کند. نمونه هایی از حفاظ آکاردئونی را در ورودی اماکن تجاری و اداری نیز می بینید. پارکینگ ساختمان های مسکونی، حفاظ پنجره دوجداره و حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی ریسک سرقت را کاهش می دهند.

 

حفاظ آکاردئون

 

حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی چیست؟

حفاظ آکاردئونی سازه ای مقاوم برای بالا بردن امنیت در ورودی ساختمان است. این حفاظ در موقعی که نیازی به استفاده از آن نیست، کاملا جمع می شود. بر خلاف نرده های آهنی، حفاظ درب آکاردئونی قابلیت جمع شدن و تا شدن را دارد. در زمانی که قصد خروج از منزل را دارید با کشیدن حفاظ به سمت دیگر، نرده ها کامل باز شده و پوشش کامل روی درب ایجاد می شود. به این ترتیب امکان ورود به بنا از راه درب در عمل، غیر ممکن می شود. با نصب درب آپارتمان آکاردئونی نگرانی بابت سرقت از منزل به طور کامل از بین می رود.

 

حفاظ آهنی

 

ایمنی حفاظ آهنی درب آپارتمان آکاردئونی

طراحی و طرز ساخت حفاظ به گونه ای است که امکان عبور از بین نرده های آهنی افقی و عمودی درب وجود ندارد. بیشترین تراکم نرده ها در فضای داخلی چهارچوب درب آپارتمان ایجاد می شود. طرح های متفاوت دو گل لوزی، سه گل لوزی و چهارگل هر کدام تراکم بیشتری را در سازه به وجود می آورند. برای استحکام بیشتر از طرح های متراکم تر نرده و حفاظ صنایع حفاظ صنعت استفاده کنید. علاوه بر نرده های آهنی متراکم، قفل های ایمن درب آکاردئونی هم یک امتیاز بزرگ است. به طور معمول دو قفل سویچی و روکار روی درب نصب می شود ولی امکان افزودن قفل های دیگر روی درب وجود دارد. اگر بخواهید می توانید سفارش دهید تا حلقه هایی برای قفل کتابی و غیره روی درب نصب شود. هر کدام از این قفل ها ضریب امنیت سازه را افزایش می دهد.

 

درب آکاردئونی 2 لنگه

 

محافظ درب آپارتمان آکاردئونی

نرده های حفاظ را می توان به دو گروه ثابت و متحرک تقسیم کرد. حفاظ پنجره آهنی ثابت کاربرد خوبی دارد ولی حفاظ درب آپارتمان باید قابلیت باز و بسته شدن را داشته باشد. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی از انواع حفاظ های تاشو است. این نرده قابلیت جمع شدن را دارد. مزیت درب آکاردئونی همین حالت جمع شوندگی درب است. در مواردی که نیاز به حفاظ نباشد، سازه کامل از جلوی درب ورودی کنار می رود و جای زیادی را اشغال نمی کند. نوع جمع شوی حفاظ بستگی به اندازه درب تعداد لنگه های حفاظ دارد. انواع محافظ درب آپارتمان از لحاظ بازشو عبارتند از:

 • حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی تک لنگه

درب های تک لنگه برای ورودی آپارتمان مناسب هستند. این حفاظ روی قاب چهارچوب درب آپارتمان نصب می شود و فضای راهرو و راه پله را اشغال نمی کند. ختی در راه پله های بسیار باریک تر هم امکان نصب حفاظ آکاردئونی تک لنگه وجود دارد. این حفاظ به گونه ای طراحی شده که تنها در یک سمت باز و بسته می شود و سمت دیگر ثابت است. با کشیدن حفاظ از یک سمت به سمت دیگر می توان قفل اصلی درب را استفاده کرد. در واقع قفل درب در یک سمت تعبیه شده و کنار چهارچوب قرار دارد. استحکام سازه با وجود قفل های ایمن بالاتر می رود.

 • حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی دو لنگه

سیستم باز و بسته شدن حفاظ دو لنگه تفاوت زیادی با تک لنگه دارد. در این سازه حفاظ به دو لنگه مساوی یا نامساوی تقسیم شده و از طرفین باز و بسته می شود. به طور معمول از حفاظ درب دو لنگ بر روی درب های بزرگتر استفاده می شود. برای مثال درب پارکینگ ساختمان، درب های ورودی پاساژ و … همیشه به صورت دو لنگه است. سیستم سخت افزای قفل و لولا در این سازه به گونه ای است که استحکام آن را بالاتر برده است. با کشیدن درب از دو سمت به وسط می توان از قفل ها استفاده کرد. قفل های ایمن و پروفیل با کیفیت از مزایای درب آکاردئونی است.

 

حفاظ پشت درب

 

نصب حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی

یکی از دلایل اصلی استقبال از انواع حفاظ آکاردئونی، نصب آسان آن است. عملیات نصب حفاظ در کوتاه ترین زمان انجام می شود. برای نصب حفاظ، کنده کاری و تخریب دیوار کنار درب صورت نمی گیرد و بدون هیچ تخریبی می توان سازه آهنی را روی قاب درب نصب کرد. حتی در مواقعی که درب ورودی آپارتمان کوچک تر هم باشد، نیازی به تخریب برای جاگذاری درب نیست. در واقع نرده خفاظ کاملا استاندارد و مطابق با اندازه درب ورودی آپارتمان ساخته می شود. قبل از نصب محافظ درب آپارتمان لازم است تا ریل ها روی کف نصب شوند. حرکت درب آکاردونی روی همین ریل است لذا نحوه صحیح نصب و جاگیری ریل ها مهم است. زمان تقریبی نصب حفاظ آهنی بسیار کمتر از نصب یک دزدگیر الکترونیکی است.

 

حفاظ درب ضد سرقت

 

قیمت حفاظ فلزی درب آپارتمان چقدر است؟

برای تخمین هزینه ها لازم است تا ابتدا اندازه ابعاد درب محاسبه شود. ابعاد چهارچوب بیرونی درب آپارتمان توسط همیار صنایع حفاظ صنعت اندازه گیری می شود. اندازه درب، جنس پروفیل مصرفی و تراکم نرده حفاظ روی قیمت ها تاثیر می گذارد. برای حفاظ درب آپارتمان اغلب از طرح های پروانه ای، سه گل و … استفاده می شود تا زیبایی بیشتری داشته باشد. برای رنگ آمیزی، نصب و هزینه حمل و نقل هم به صورت توافقی قیمت ها لحاظ می شود.

تا همین چند سال پیش، همه ساکنین محله های تهران همدیگر را می شناختند. در محلات قدیمی تر حتی خانواده ها با دوست، آشنا و فامیل همسایه های دیگر هم آشنا بودند. با بزرگتر شدن شهرها دیگر همسایه، همسایه را نمی شناسد. در آپارتمان ها و برج های مسکونی گاهی نمی دانیم ساکن واحد کناری چه کسی است. به این ترتیب کنترل رفت و آمدهای مشکوک هم سخت تر می شود. با این حال به نظر می رسد بالا بردن ضریب امنیت ساختمان از ضروری ترین اقدامات باشد. هر چه میزان استحکامات و نرده های حفاظ بیشتری در اطراف ساختمان نصب باشد، آرامش ساکنین هم بیشتر می شود. با نصب درب آکاردئونی فلزی می توانید راه ورود بیگانگان را مسدود کنید. در زمانی که خارج از منزل هستید و یا حتی وقتی در منزل حضور دارید نیز می توانید از درب آکاردئونی برای ایمنی استفاده کنید.

 

حفاظ درب آکاردئونی

 

نصب حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان

استفاده از حفاظ های ثابت روی درب ورودی آپارتمان از لحاظ کاربری و شکل ظاهری چندان رایج نیست. درب های آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت متحرک و تاشو هستند. نحوه ساخت این سازه طوری است که قابلیت جمع شدن را دارد. زیبایی و استجکام دو عنصر مهم در طراحی و ساخت حفاظ ضد سرقت هستند که یکجا در این محصول وجود دارد. با نصب درب آکاردئونی خانه شبیه به زندان نمی شود. طرح های سه گل و چهارگل روی درب علاوه بر ایجاد مقاومت بیشتر، شکل ظاهری سازه را چشم نوازتر می کند. درب آکاردئونی فلزی از زیباترین و کم جاترین سازه های امنیتی ساختمان است.

 

حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان

 

طراحی و ساخت درب آکاردئونی

درب آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت است که در حالت عادی به صورت جمع شده در یک سمت چهارچوب دیده می شود. در صورت نیاز به قفل کردن درب و استفاده از حفاظ ضد سرقت، نرده های درب به طور کامل باز شده و روی قاب چهارچوب درب ورودی را پوشش می دهد. ساخت درب آکاردئونی بر روی انواع درب های یک لنگه و دو لنگه امکان پذیر است. اندازه بزرگی درب ورودی تاثیری روی مقاومت و استحکام سازه ندارد.

 

حفاظ آهنی درب

 

نصب درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی بهترین حفاظ درب آپارتمان هستند. برای نصب حفاظ ضد سرقت لازم است تا چهارچوب به درستی اندازه گیری شود. عرض حفاظ همان عرض درب ورودی است اما طول درب آکاردئونی از کف تا بالای چهارچوب در نظر گرفته می شود. برای نصب حفاظ آکاردئونی نیازی به تخریب دیوار و یا آسیب به چهارچوب درب ورودی ساختمان نیست. سازه به طور کامل در محل کارگاه ساخته شده و برای نصب به محل حمل می شود. درب آکاردئونی فلزی توسط دستگاه جوش بر روی قاب چهارچوب نصب می شود. هیچگونه برش اضافی، کنده کاری، صافکاری ، تراش و … موقع نصب حفاظ انجام نمی شود. زمان نصب درب ضد سرقت آکاردئونی بسیار کوتاه است زیرا سازه از قبل ساخته شده و آماده نصب است.

 

ساخت درب آکاردئونی

 

انواع سیستم های حفاظتی برای ایجاد امنیت در ساختمان طراحی شده که برخی پیچیده و برخی ساختار ساده تری دارند. درب های آکاردئونی از ساده ترین و مستحکم ترین سازه های حفاظتی هستند. با نصب درب آکاردئونی می توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد. در واقع این سازه از درب های ضد سرقت محسوب می شود که قابل نصب در هر فضایی است. حفاظ آکاردئونی به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد. کل سازه را می توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند.

 

تسمه درب آکاردئون

 

ویژگی های دربهای آکاردئونی چیست؟

امروزه انواع سازه های محافظتی نظیر حفاظ روی دیوار و درب آکاردونی پی وی سی تولید شده که علاوه بر کارایی اصلی و محافظتی، بخشی از دکوراسیون ساختمان هم محسوب می شوند. درب آکاردئونی با ساختار شکیل و زیبایی که دارد هماهنگی کاملی با دیگر المان های دکوراسیون ایجاد می کند. شکل ظاهری این حفاظ به گونه ای طراحی شده که نمای ورودی آپارتمان بسیار زیبا دیده شود. به این ترتیب امکان نصب درب آکاردئونی حتی در منازل مسکونی و ساختمان های لوکس هم وجود دارد. علت اصلی استقبال از این حفاظ کارایی فوق العاده و شکل ظاهری متنوع آن است. برخی از ویژگی های این درب های ضد سرقت عبارتند از:

 • حفاظ آکاردئونی جای کمی را اشغال می کند

درب آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت است که در قسمت بیرونی درب ورودی نصب می شود. در واقع نصب درب آکاردئونی در راه پله است ولی اصلا مسیر راه پله را اشغال نمی کند. این درب زیبا روی قاب چهارچوب درب ورودی آپارتمان نصب می شود. حتی در ساختمان هایی که دارای راه پله های بسیار کم عرض و کوچک تری هم هستند امکان نصب درب آکاردئونی وجود دارد زیرا پس از نصب هیچ فضایی را در راه پله اشغال نمی کند. این حفاظ امنیتی در هنگام استفاده روی چهارچوب و قاب باز شده و کاملا جا می گیرد. در مواقعی که از حفاظ استفاده نمی شود می توان کل درب حفاظ را با قابلیت تاشو روی یکی از لنگه های درب جمع کرد. این سازه از کم حجم ترین سازه های حفاظتی در ساختمان محسوب می شود.

 

قفل حفاظ روی درب

 

 • قفل های گارد درب های آپارتمان آکاردئونی

بیشترین انتظاری که از نصب درب آکاردئونی داریم اینست که ضریب ایمنی ساختمان را افزایش دهد. در اقع بخش ایمنی و قفل ها درب ضد سرقت اهمیت بیشتری از شکل ظاهری آن دارد. انواع حفاظ آکاردئونی دارای دو نوع قفل است. یک قفل ایمن قوی روکار و یک قفل مخفی توکار بر روی همه درب های ایمنی نصب می شود. اما جالب است بدانید که امکان نصب تعداد حلقه های قفل بیشتر برای درب با توجه به سفارش مشتری وجود دارد. درب های آکاردئونی صنایع حفاظ صنعت را با طرح دلخواه و هر تعداد قفل بیشتری که می خواهید سفارش دهید تا خیالتان بابت امنیت فضای داخل ساختمان راحت باشد. جوشکارهای حرفه ای و تعلیم دیده با بهترین متریال ساخت، درب هایی استاندارد با ضریب ایمنی بسیار بالا را تولید می کنند.

 • کیفیت درب های حفاظ

انواع درب آکاردئونی پی وی سی و فلزی برای ایمنی بیشتر روی ورودی های ساختمان های مسکونی، تجاری، کارگاه ها، انبارها و … نصب می شد. یک ریل فلزی در بالای درب نصب شده که وزن درب و بخش چرخدار را تحمل می کند. جنس این سازه اغلب از پروفیل آهن است. فلز ضایعاتی و دست دوم در ساخت حفاظ آکاردئونی به کار نمی رود و تنها پروفیل مرغوب با استحکام بالا برای ساخت حفاظ مناسب است. متریال اولیه مرغوب و قفل های استاندارد و سفارشی کیفیت ساخت درب آکاردئونی را بالا می برد. لازم به ذکر است که به هیچوجه تنها با باز شدن یکی از قفل ها درب حفاظ باز نخواهد شد و حتما باید تک تک قفل ها باز شود. به این ترتیب زمان بیشتری صرف باز شدن قفل ها می شود که همین امر امکان سرقت و دزدی را تا حد بسیار زیادی کم می کند.

 • نصب درب آکاردئونی

وقتی نوبت به بازسازی ساختمان و یا استفاده از سیستم های حفاظتی می رسد همیشه یک نگرانی وجود دارد و آن ایجاد مزاحمت برای واحدهای دیگر و همسایه ها در ساختمان است. برای نصب این سازه مستحکم نیازی به کنده کاری و تخریب نیست. حتی در راهرو و بیرون از آپارتمان نیز دیوار جنب درب ورودی، تخریب نشده و آسیب نمی بیند. همانطور که قبلا توضیح داده شده نصب درب آکاردئونی روی قاب و چارچوب درب ورودی است بنابر این هیچ نوع درل کاری یا پیچ کاری و جوش کاری روی دیوار انجام نمی شود. کل سازه با جوش های استاندارد به قسمت فلزی قاب درب ورودی ساختمان نصب می شود. نصب حفاظ آکاردئونی موجب آزار همسایه ها نمی شود و صدای اضافی نیز ایجاد نخواهد شد.

 

حفاظ طرح دار درب

 

ساخت درب آکاردئونی صنایع حفاظ صنعت

ساخت حفاظ آکاردئونی، حفاظ درب و پنجره یو پی وی سی، حفاظ روی دیوار و سازه های محافظتی توسط تیم جوشکاری حرفه ای صنایع حفاظ صنعت در همه مناطق تهران پذیرفته می شود. در کوتاه ترین زمان پس از ثبت سفارش، همیار صنایع حفاظ صنعت درب منزل مراجعه کرده و اندازه گیری های لازم را انجام می دهد. سپس همه مراحل ساخت در کارگاه انجام می شود. درب کامل ساخته شده جهت نصب روی قاب درب ورودی با هماهنگی قبلی به محل حمل می شود. نصب درب آکاردئونی در زمان بسیار کوتاهی و تنهاب با چند جوش قابل انجام است.

 

درب آکاردئونی فلزی

 

درب آکاردئونی فلزی

این سازه از جنس آهن با ضریب امنیتی بالا ساخته شده است. پروفیل ساخت درب آکاردئونی صنایع حفاظ صنعت کاملا استاندارد و با کیفیت است. استفاده از آهن بازیافتی برای ساخت درب آکاردئونی فلزی موجب کاهش استحکام و عمر سازه می شود. بدون تردید قیمت درب آکاردئونی با آهن پروفیل بیشتر از آهن بازیافتی است. نصب درب آکاردئونی فلزی روی همه درب های چوبی، م دی اف، پی وی سی و فلزی امکان پذیر است. حفاظ درب آپارتمان فلزی در رنگ های متنوع تولید می شود. رنگ های کوره ای برای رنگ آمیزی درب، استفاده می شود. بیشترین تقاضا برای رنگ های طوسی، مشکی، کرم و خاگستری است. برای هماهنگی با دکوراسیون داخلی می توانید رنگ دلخواه تان را سفارش دهید. باز و بسته کردن حفاظ ضد سرقت آکاردئونی با دست و بدون نیاز به نیروی برق و یا ریموت کنترل انجام می شود.

 

بهترین حفاظ درب آپارتمان

 

بهترین حفاظ درب آپارتمان

از نظر اشغال فضا، استحکام، شکل ظاهری و حفظ امنیت، درب های آکاردئونی بهترین سازه هستند. نصب درب آکاردئونی در ساختمان هایی که دارای راه پله های بسیار تنگ هستند نیز بدون مشکل انجام می شود. درب آکاردئونی فلزی فضای اضافی اشغال نمی کند و کاملا بر روی چهارچوب درب ورودی آپارتمان نصب می شود. نوعی از درب های پی وی سی نیز با همین تکنیک تولید شده که جنبه تزیینی دارد. درب آکاردئونی پی وی سی برای ورودی های با عرض کمتر مناسب است. درب ها به صورت تاشو و به طرفین قابلیت باز و بسته شدن را دارد. انواع درب آکاردئونی پی وی سی به صورت یک طرف و یا دو طرفه امکان اجرا را دارد. در هنگام جمع شدن کامل، بیش از ۸۰ درصد عرض دهانه درب قابل استفاده است. درب ضد سرقت از نوع فلزی است.

 

هزینه نصب درب آکاردئونی

 

هزینه نصب درب آکاردئونی چقدر است؟

قیمت درب آکاردئونی بر اساس جنس مواد اولیه و اندازه بزرگی درب برآورد می شود. حفاظ ضد سرقت یک سازه امنیتی است و می بایست از بهترین متریال ساخته شود. صرفه جویی در این مورد به بهای کاهش کیفیت سازه تمام می شود. گاهی دیده شده که قیمت درب آکاردئونی بسیار کمتر از قیمت واقعی اعلام می شود. مراقب سودجویان باشید، اعلام قیمت های کمتر به معنای بهتر بودن درب آکاردئونی نیست. آهن پروفیل بیشترین تاثیر را در قیمت گذاری درب ضد سرقت دارد. چنانچه از آهن های ضایعاتی و بازیافتی برای ساخت درب آکاردئونی استفاده شود، قیمت ها کاهش می یابد. از طرفی جوش های غیر حرفه ای و پروسه تولید نیز روی قیمت ها تاثیر دارد. هرگز برای صرفه جویی و پرداخت مبلغ کمتر، از سازه های بی کیفیت استفاده نکنید.

 

درب آکاردئونی در تهران و کرج

 

سفارش ساخت درب آکاردئونی در تهران و کرج

طراحی، ساخت و نصب درب آکاردئونی صنایع حفاظ صنعت از سرویس های فعال در سطح تهران است. همه سفارش های ثبت شده در صنایع حفاظ صنعت شامل گارانتی کیفیت ساخت حفاظ هستند. حفاظ پشت درب منزل صنایع فلزی حفاظ صنعت از پروفیل با کیفیت و لولا ۳ پارچه و بهترین نوع بلبرینگ و تسمه ۵ فابریک توسط تیم حرفه ای جوشکاری حفاظ صنعت ساخته شده است. ساخت حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان از طریق تماس با ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ پذیرفته می شود.

مزایا و معایب درب آکاردئونی

 • جای کمی می گیرد
 • به آسانی باز و بسته می شود
 • دارای استحکام زیادی است
 • بدون نیروی برق و باتری کار می کند
 • طرح های متنوع و شکیل تری دارد
 • قابلیت رنگ پذیری طو تغییر رنگ را دارد
 • در زمان کوتاهی نصب می شود
 • در برابر تغییرات جوی و دمایی مقاومت بالایی دارد

 

حفاظ کشویی


محافظ های درب اکاردئونی یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب هایی است که می‌توانید داشته باشید. حتی می‌توانید در نبود موقتی درب ورودی اصلی، از این محافظ‌ها استفاده کرده و امنیت ساختمان خود را برآورده سازید. حفاظ درب اکاردئونی در طرح و جنس‌های مختلف با قیمت‌های متنوع تولید می شوند که می‌توانید متناسب با نیاز و بودجه خود بهترین گزینه را از میان انها انتخاب کنید. در ادامه این مطلب با معرفی حفاظ درب اکاردئونی و خرید آن با ما همراه باشید.

 

درب آکاردئونی حفاظ صنعت

 

محافظ درب آکاردئونی

تا به حال فکر کرده اید که علت نام گذاری درب آکاردئونی چیست؟ علت شباهت بسیار زیاد این نوع درب با آکاردئون است. باز و بسته شدن این درب‌ها دقیقا مانند باز و بسته شدن آکاردئون از یک سمت بصورت کشویی است.

حفاظ درب‌های آکاردئونی مزایای زیادی دارند، اما اکثر مردم بر ایمنی و قیمت و سبک‌های موجود تمرکز می‌کنند. سوال مرسومی که مردم دارند در مورد دوام و کیفیت محافظ درب‌های کشویی آکاردئونی است. حفاظ درب‌های آکاردئونی که امروزه در بازار وجود دارند از هر حفاظ درب دیگری محکم و مطمئن تر هستند. از برخی  مواد دیگر مانند: پی وی سی، مواد کامپوزیت، آلومینیوم، ام دی اف و… نیز برای ساخت این محافظ درب ها استفاده می‌شود.

کیفیت این محافظ درب‌ها همیشه در اولویت قرار دارد، بنابراین هر کسی که آنها را برای افزایش امنیت ساختمان خود در نظر می‌گیرد می تواند اطمینان داشته باشد که واقعاً بهترین گزینه را انتخاب کرده است.

 

تنوع و کیفیتی که از محافظ درب‌های آکاردئونی امروزی دریافت می‌کنید بهتر از همیشه است و به همه نیاز‌های مورد نظر شما پاسخ می‌دهد. حفاظ درب‌های آکاردئونی برای کاربردهای مسکونی و تجاری به طور یکسان ایده‌آل هستند و با سبک‌های بسیار زیادی که قابل تولید است، برای هر کسی آسان است آنچه را که نیاز دارد به دست آورد. این محافظ درب ها با هدف افزایش امنیت و مطابق با نیازهای شما طراحی و به راحتی نصب می‌شوند.

 

این محافظ درب به گونه ای طراحی شده است که شبیه یک گیت امنیتی عمل کند و از ورود یا خروج ناخواسته به طور کامل یا در مقاطع زمانی خاص مثلا وقتی در ساختمان نیستید، جلوگیری می‌کند.

طراحی ساده و جذاب حفاظ درب آکاردئونی تاشو را به گزینه ای ایده آل برای ایمن سازی درب ها تا حداکثر عرض ۴ متر تبدیل می‌کند. به طور معمول، حفاظ دروازه های امنیتی آکاردئونی به عنوان یک لایه امنیتی اضافی در شب زمانی که یک ساختمان یا مغازه خالی است استفاده می‌شود. همچنین می توان از آنها برای ایمن سازی یک منطقه یا اتاقی که درب ندارد استفاده کرد.

 

حفاظ آکاردئونی حفاظ صنعت

 

موارد استفاده درب‌های آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی  برای افزایش امنیت و جلوگیری از ورود ناخواسته افراد، روی درب اصلی ورودی ساختمان، درب پارکینگ، درب  و پنجره ساختمان‌های اداری و بخصوص روی درب و پنجره پاساژها و مغازه‌ها نصب می شود. این درب به صورت کشویی و ریلی حرکت می‌کند و قابلیت جمع شدن از یک سمت را دارا است، بنابراین برای نصب به فضای زیادی احتیاج ندارد.

 

مزایای استفاده از حفاظ های درب آکاردئونی چیست؟

استفاده از درب آکاردئونی برای افزایش ضریب امنیتی ساختمان، نسبت به روش های امنیتی دیگر مانند استفاده از سیستم دوربین مدار بسته یا نصب یک درب ضد سرقت پیشرفته، بسیار ارزان تر است.بنابراین مهمترین مزیت استفاده از این روش امنیتی، صرفه اقتصادی آن است. البته مزایای درب‌های آکاردئونی محدود به همین یک مورد نمی‌شوند و از دیگر مزایای آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وزن پایین
 • قابلیت نصب روی درب اصلی
 • نصب سریع
 • اشغال حداقل فضا
 • استحکام بالا
 • تنوع طرح و قابلیت سفارشی کردن
 • ماندگاری بالا
 • عدم نیاز به نگه داری و تعمیر خاص
 • قابلیت نصب قفل توکار
 • قابلیت ساخت بصورت دولنگه و تک لنگه

 

 

درب آکاردئونی چه اجزایی دارد؟

حفاظ آکاردئونی یک چهارچوب فلزی دارد که در ابعاد مورد نیاز مشتری جوش داده می‌شود و درب به صورت کشویی از سمت راست یا چپ درون چهار چوب باز یا بسته می‌شود. بنابراین یک ریل چرخ ‌دار درون چهارچوب (قاب) تعبیه می‌شود. چهارچوب درب اکاردئونی از جنس مواد مختلف مانند ام دی اف یا آهن و…  ساخته می‌شود. برای افزایش امنیت درب آکاردئونی لازم است یک نمونه قفل ضد سرقت نیز در نظر گرفته شود. قفل این درها به دو صورت توکار و روکار ( مخفی و آشکار) تعبیه می‌شوند. قفل توکار از امنیت بالاتری برخوردار است زیرا در معرض شکستن قرار نمی گیرد. قفل های روکار می‌توانند از انواع قفل های موجود در بازار مانند  قفل کتابی، آویز، زبانه دار و… باشند.

 

نرده درب ورودی جمعشو

 

انواع درب آکاردئونی از لحاظ مواد ساخته شده

درب آکاردئونی پی وی سی:

از مزیت های این نوع درب، وزن پایین و ظاهر زیبا است. این نوع درب بیشتر در مکان هایی استفاده می شود که هدف از نصب آن، تقسیم فضا یا امکان داشتن دید در سمت دیگر باشد. این نوع درب براحتی تمیز و شسته می‌شود.

درب آکاردئونی ام دی اف:

مهم ترین دلیل انتخاب درب آکاردئونی ام دی اف، قیمت پایین آن است. البته باید دقت داشت که ایمنی این نوع درب بسیار پایین است و براحتی شکسته می‌شود. همچنین بدلیل وزن بالا و مقاومت پایین، از بین انواع درب آکاردئونی، کم ترین طول عمر را دارد.

درب آکاردئونی آهنی:

در بین انواع مختلف درب‌های آکاردئونی، نوع آهنی بیشترین استحکام را دارد. قیمت این نوع درب نیز از نمونه های دیگر بالاتر است. از دیگر مزیت‌های درب آهنی آکاردئونی این است که اگر با یک ماده ضد زنگ محافظت شود، سالهای زیادی دوام می‌آورد. همچنین این نوع درب براحتی توسط سارقین شکسته نمی شود و از بین نمی رود.

 

یک درب آکاردئونی استاندارد چه ویژگی هایی دارد؟

 • از جوشکاری SMAW برای ساخت آن استفاده شده است.
 • حداقل سه گل دارد.
 • پرچ های بادوام و با کیفیت دارد.
 • ابعاد ریل بالا حداقل ۵۰*۵۰ است.
 • پروفیل های آن از جنس آهن مرغوب است نه آهن ضایعاتی
 • پایه با قوطی استاندارد ۴۰*۲۰ دارد.

 

 

عوامل تاثیر گذار در قیمت سدرب آکاردئونی

یکی از مهم ترین موارد موثر در خرید یک درب آکاردئونی، قیمت آن است. با توجه به این که درب آکاردئونی در طرح ها و جنس های مختلف ساخته می‌شوند، عوامل مختلفی وجود دارد که در قیمت تمام شده درب تاثیر دارد. از جمله مهمترین مواردی که قیمت یک درب آکاردئونی را تعین می‌کنند، چهار مورد یعنی عرض چهارچوب، ارتفاع چهارچوب، طرح و تراکم درب است.

عرض چهارچوب:  هر چه درب کوچکتر باشد یعنی عرض کمتری داشته باشد، مقدار آهن کمتری می برد بنابراین باعث می‌شود تا وزن درب کمتر و در نتیجه قیمت پایین‌تری داشته باشد.

ارتفاع چهارچوب : ارتفاع درب نیز مانند عرض آن رابطه مستقیم با قیمت آن دارد.

طرح درب آکاردئونی : هرچه تعداد گل‌ های درب کمتر باشد و طرح آن ساده تر باشد، درب سبک تر است و قیمت تمام شده آن نیز به طبع کمتر می‌شود.

تراکم درب آکاردئونی : هر چه فاصله تیغه‌های عمودی درب آکاردئونی کمتر باشد، تراکم بالا تری دارد و این  به معنای استفاده بیشتر از تیغه فلزی و در نتیجه افزایش قیمت آن است. البته هرچه تراکم تیغه ها بیشتر باشد امنیت درب نیز بالاتر است.

 

انواع درب آکاردئونی از لحاظ شکل

 • سه گل خم
 • سه گل ساده
 • پنج گل (تمام گل)
 • ایتالیایی
 • سلطنتی
 • پیچی
 • پرچ مخفی

 

حفاظ درب منزل

 

نکات مهمی که باید  در رابطه با درب آکاردئونی  به آنها توجه کنید

 • برای ایجاد امنیت کافی، درب سفارشی شما کمتر از سه گل نداشته باشد. درب پنج گل بیشترین امنیت را ایجاد می‌کند
 • روی قسمت ریلی درب توجه زیادی کنید. قسمت ریلی باید براحتی حرکت کند تا درب روان باز و بسته شود در غیر اینصورت پس از مدت کمی بدلیل سفتی خراب شده و شما مجبور به تعویض آن می‌شوید.
 • درب باید پرچ و اتصالات مرغوب، ترجیحا خارجی داشته باشد .مرغوبیت اتصالات، مانع از فتادگی درب آکاردئونی شده و عمر مفید آن را به مقدار زیادی بالا می‌برد.
 • توجه کنید که درب آکاردئونی شما از پروفیل‌های آهن ضایعاتی ساخته نشده باشد. دربهای آکاردئونی که با استفاده ازآهن ضایعاتی ساخته می‌شوند طول عمر و دوام زیادی ندارند.
 • درب آکاردئونی شما پس از نصب باید به آرامی باز و بسته شود و صدا نکند. آلودگی صوتی از مشکلات شایع درب‌های آکاردئونی در حین باز و بسته شدن است.
 • حتما از یک قفل ضد سرقت یا حداقل قفل کتابی برای درب خود استفاده کنید. استفاده از قفل های آویز بدلیل ضریب امنیتی پایین و شکستن سریع با اهرم و دیلم توصیه نمی‌شود.
 • اگر درب شما از نوع آهنی است مراقب زنگ زدگی آن باشید و از ضد زنگ استفاده کنید. بخصوص اگر درب در خارج ساختمان و در معرض تغیرات فصلی و باران و… قرار دارد.

درب‌های آکاردئونی به دلیل داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد، در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب‌ترین انتخاب ها برای افزایش امنیت منازل و ساختمان های تجاری هستند. آنها نه تنها حسی از امنیت را ایجاد می‌کنند، بلکه بسیار متنوع و قابل سفارشی شدن نیز هستند.

اگر به این فکر کرده‌اید که آیا درب‌های آکاردئونی را برای ساختمان خود نصب کنید یا خیر، امیدواریم این مقاله به شما  کمک کرده باشد.

8 Comments

 1. علیمردانی گفت:

  سلام و ارادت
  خیلی ممنونم بابت حفاظ برای درب ورودی ضد سرقت که نصب کردید .حفاظ آکاردئونی هم کیفیت بالایی داشت و هم قیمت مناسب بود 💚💚

 2. مهدوی گفت:

  واقعا عالیه کارتون ، من درب آکاردئونی سفارش دادم ، تیم خوبتون در کمترین زمان ممکن آماده و نصب کردن❤️

 3. حسین ترابی گفت:

  سلام وقت بخیر ، ببخشید من یه سوال داشتم درباره درب آکاردئونی که برای ساختمان های پر تعدد بهتره از درب آکاردئونی استفاده کنیم یا خیر

  • مدیرسایت گفت:

   سلام ارادت. درب آکاردئونی به جهت امنیت در هنگام خروج از منزل ضروری است. سارقین ورودی های سخت را انتخاب نمی کنند و سراغ منازلی میروند که ورودی راحت تری داره.

 4. مینا گفت:

  سلام وقت بخیر و خسته نباشید، ببخشید قیمت درب آکاردئونی بر چه اساسی برآورده می شود؟

  • مدیرسایت گفت:

   سلام با توجه به متراژ ارتفاع و عرض درب ورودی منزل یا فروشگاه و همچنین کیفیت و متریال درب آکاردئونی در قیمت تاثیر زیادی دارد.

 5. صحرابی گفت:

  سلام ، ببخشید من میخواستم از درب آکاردئونی استفاده کنم فقط یه سوال داشتم، امنیت این درب ها چقدر هست در برابر دزدی؟

  • مدیرسایت گفت:

   سلام درب آکاردئونی مورد تایید نیروی انتظامی می باشد و باز کردن این درب بسیار سخت و زمان بر هست که به وسیله هایی مانند سنگ فرز نیاز هست و سارقین جای سخت را برای دزدی انتخاب نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547